Програма «Лайфхак українською» звучатиме на «Українському радіо» та радіостанціях США

Про це сайту «Суспільне мовлення» розповів генеральний продюсер «Українського радіо», ведучий програми «Лайфхак українською» Дмитро Хоркін.

«Україномовні радіостанції з Нью-Йорка, Чикаго, Портланду і Сіетла звернулися до нас з ініціативою зробити радіоверсію телепрограми "Лайфхак українською", щоб мати можливість транслювати її у себе в ефірі. Відтепер щонеділі вона звучатиме на "Українському радіо" і уже цього тижня першими її почують на україномовному радіо у Портланді», – сказав він.

Радіоверсія «Лайфхак українською» виходить в ефірі УР щонеділі о 13:53, починаючи з першого випуску.  За словами Дмитра Хоркіна, її також можна буде почути посеред тижня між програмами. Телепрограму для радіо адаптовує команда «Українського радіо». Титри, які можна побачити на екрані, на радіо озвучує диктор, актриса Ірина Грей. Адаптація одного випуску займає понад 40 хв.

Дмитро Хоркін розповів, що хоча програма триває 6 хвилин та знімати її доводиться досить довго.

«В ефірі "UA: Першого" вийшло 6 програм. Знято 9. Минулого четверга ми знімали чотири випуски. Я зайшов у павільйон о 10:00 і вийшов з нього о 22:30. При тому, що сценарій уже був готовий. Це дуже складі зйомки. Все робиться одним кадром. Будь-які технічні моменти, мої чи акторські неточності перезнімаємо наново. Окрім того, актори у кожній серії тричі переодягаються, змінюють грим, зачіски», – пояснив ведучий.

«Лайфхак українською» – не перша телепрограма, яка виходить в ефірі «Українського радіо». Співпрацю телебачення і радіо розпочав проект «Війна і мир» Юрія Макарова і Євгена Степаненка, який виходить на телеканалі щосуботи о 22:35. На радіо його можна почути о 20:34 щонеділі. 

10 листопада, у п’ятницю, в інформаційно-розважальному ранковому шоу «Культура. Live» вийшла в ефір радіоверсія програми «Культурна афіша здорової людини». Як повідомив Дмитро Хоркін, вона виходитиме щоп’ятниці у рамках шоу, час виходу встановлюватимуть ведучі. На «UA: Першому» її можна побачити в ефірі щосереди о 19:00, веде учасниця АТО, молода акторка і співачка Настя Шевченко.

Нагадаємо, нове скетч-шоу «Лайфхак українською» з Дмитром Хоркіним стартувало в ефірі «UA: Перший» 7 жовтня, виходить щосуботи о 12:20.

Додамо, з 5 жовтня третій канал «Українського радіо» радіо «Культура» розпочав співпрацю з американським україномовним радіо Ukie Drive (Чикаго, США), яке має покриття у Чикаго через приймачі та увесь світ через онлайн. Відтепер радіо «Культура» виходить в ефірі Ukie Drive щовівторка та щочетверга  о 10:00 (за американським часом).

Фото: скріншот відео

comments powered by Disqus