Проект закону про суспільне мовлення буде направлений до Венеціанської комісії

Про це журналістам заявив лідер фракції партії регіонів Олександр Єфремов.

«Закон про громадське телебачення, який нам треба прийняти вчора погодили спільну позицію, що перш, ніж виносити його в зал (на розгляд) ми відправимо його до Венеціанської комісії», – сказав Єфремов.

На питання журналістів, які цілі ставить перед собою ПР на майбутній сесії, він підкреслив, що необхідно прийняти цілу низку законів різної спрямованості, у тому числі й економічної, закони, пов'язані з бізнесом, а також закони, ініційовані громадськими організаціями.

Венеціанська комісія – дорадчий орган Ради Європи з питань конституційного права, котрий надає висновки про відповідність проектів законодавчих актів європейським стандартам та цінностям. Офіційна назва – Європейська комісія за демократію через право. Комісія є форумом, в ході якого країни можуть обмінюватися інформацією, вчитися один у одного, обговорювати ідеї і проекти, пов'язані з конституційними питаннями.

Нагадаємо, питання підготовки законопроекту про суспільне мовлення до другого читання також розглядатимуться під час засідання Комітету з питань свободи слова та інформації 11 вересня.

Джерело: РБК Україна, Вікіпедія

comments powered by Disqus