Приміщення Суспільного мовлення орендуватиме громадський ресторан Urban Space 500

В аукціоні, проведеномуторговому майданчику Zakupki.Prom.ua, взяв участь один учасник – ТОВ «Ресторан 500» – ГО «Простір 500», який запропонував початкову ціну продажу лоту 156 225,00 грн. з ПДВ.

Аукціон провели 26 жовтня. Наразі, як повідомив сайту «Суспільне мовлення» координатор проекту Urban Space 500 Святослав Попов, документи ще не підписані. Як саме виглядатиме культурно-просвітницький простір на вул. Бориса Грінченка, 9 він пообіцяв прокоментувати після укладання договору з НСТУ.

Нагадаємо, громадський ресторан Urban Space 500 – це соціальне підприємство, фонд для міських проектів, спільнота соціальних інвесторів та інвесторок, що об’єднує 500 активних людей навколо розвитку міста. 

Urban Space 500 – це простір на перетині різних міських середовищ: платформа для презентацій ідей та їх реалізацій, місце зустрічі соціально активних громадян та громадянок із вільним майданчиком для міських заходів та прозорою радіостудією Urban Space Radio, яка фахово розповідатиме про урбаністичні та суспільні проекти. 

Унікальність проекту в тому, що прибуток ресторану спрямовується на некомерційні громадські проекти для Києва, які обирає на демократичних засадах спільнота співзасновників та співзасновниць ресторану. 

Проект громадського ресторану Urban Space 500 втілюють платформа «Тепле Місто» – засновники та засновниці ідеї Urban Space, які успішно апробували її в Івано-Франківську та створили відомий проект Urban Space 100, громадська організація «Інша Освіта», що працює по всій території України і займається менеджментом якості неформальної освіти й освіти дорослих, й управлінська компанія DRUZI Cafe & Bar.

Urban Space 500 орендувтаиме перший поверх у приміщенні на вул. Бориса Грінченка, 9. На інших поверхах працює «Українське радіо». 

Додамо, у вересні-жовтні НСТУ проводила аукціон на Zakupki.Prom.ua, на якому пропонувала здавати в оренду чотири приміщення у телецентрі на вул. Мельникова, 42. На аукціоні перемогли два підприємці, які облаштують заклади громадського харчування на першому поверсі 21-поверхової будівлі телецентру.

comments powered by Disqus