Презентували кліп на пісню учасниці дитячого «Євробачення-2019» від України (ВІДЕО)

Режисером кліпу став український кіно- та телережисер, кліпмейкер Дмитро Авдєєв. Зйомки відбувалися в центрі Києва й на Подолі біля річкового вокзалу, йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Він розповів, що у кліпі героїня знаходиться у великому місті, якого боїться, проте люди поруч їй допомагають. Дівчина йде крок за кроком вперед та вгору, набирається сили, наприкінці відео вона знаходиться на даху і співає, що готова радіти з цим містом і представляти свою країну.

Як авторка пісні Софія Іванько розповіла, що кожна людина може знайти в собі сили й підняти свій настрій за допомогою музики. «Коли трапляються життєві труднощі, через які падаєш духом, потрібно заспівати мелодію, що йде від серця. У кожного вона може бути своя. І я сподіваюся, що мій спів розбудить такі мелодії в серцях інших людей», – цитує її слова пресслужба Суспільного.

У зйомках кліпу взяли участь минулорічна представниця дитячого «Євробачення-2019» Даріна Красновецька та багаторічний коментатор «Євробачення» Тімур Мірошниченко.

Національний відбір на дитяче «Євробачення» проводили онлайн, як і у 2018 році. Спершу упродовж місяця учасники подавали заявки, з яких оргкомітет відібрав 10 фіналістів. Серед них перемогла киянка Софія Іванько з піснею «Коли здається». Тоді співачка Alyosha, яка входить у склад журі, сказала, що з піснею треба ще трошки попрацювати. Тепер пісня змінила назву на The spirit of music («Дух музики»).

Нагадаємо, 17-й дитячий конкурс «Євробачення» пройде 24 листопада, в Arena Gliwice – одному з найбільших сучасних розважальних центрів Польщі. Конкурс наживо транслюватиме «UA: Перший».

comments powered by Disqus