Представник від України Melovin відкриє фінал «Євробачення-2018»

Про це повідомляє офіційний сайт конкурсу.

У фіналі виступлять 26 виконавців, з яких по 10 були відібрані у півфіналах 8 та 10 травня. Шість країн, які входять у «велику п’ятірку» – Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія, а також минулорічний переможець – Португалія, потрапили до фіналу автоматично.

Завершуватиме змагальну частину фіналу італійський дует у складі Ермала Мети та Фабріціо Моро.

Фінал «Євробачення-2018» коментуватимуть  Тімур Мірошниченко та переможниця «Євробачення-2016» у Стокгольмі – співачка Джамала.

Нагадаємо, міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» проходить у Лісабоні (Португалія): перший півфінал – 8 травня, другий – 10 травня, фінал – 12 травня. Усі три шоу «Євробачення-2018» наживо показують суспільні телеканали «UA:Перший» і «UA:Крим», а також уперше – комерційний телеканал СТБ.

З першого півфіналу до фіналу пройшли представники таких країн: Австрія, Естонія, Кіпр, Литва, Ізраїль, Чехія, Болгарія, Албанія, Фінляндія, Ірландія.

10 травня в другому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2018» в Лісабоні визначилася друга частина фіналістів конкурсу. Представник України Melovin пройшов до фіналу.  У другому півфіналі він виступав останнім. Разом з Україною до фіналу пройшли такі країни: Сербія, Молдова, Угорщина, Швеція, Австралія, Норвегія, Данія, Словенія, Нідерланди.

Із 3 по 16 травня з 10:00 до 20:00 у київському телецентрі «Олівець» (головному офісі Суспільного мовника) на Мельникова, 42 працює фан-зона «Євробачення-2018». Вхід вільний.

comments powered by Disqus