Працівники НСТУ та її філій отримали нагороди у конкурсі «Україна олімпійська»

Про це повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України.

У конкурсі, в якому 12 номінацій, взяли участьроботи 87 представників ЗМІ з 23 регіонів України.

У номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма» перемоглижурналіст філії ПАТ НСТУ «Вінницька регіональна дирекція «Вінтера»», спортивний оглядач Артур Колесник за програму «Oвертайм» і програма «Дорога до Ріо» («UA: Перший).

У номінації «Найкращі спортивні журналісти» перемогла Олеся Трофимова («UA: Перший»).

У номінації «Дебют в спортивній журналістиці» – Ігор Ізотов (НСТУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава») та Алла Васьковська (проект «Вечір у Львові», філія НСТУ у Львівській регіональній дирекції).

У номінації «Найкращий спортивний оператор» – Світлана Коваль («UA: Перший»), Олексій Рапіта (філія НСТУ Львівської регіональної дирекції), Олег Кураш (Філія НСТУ «Черкаська регіональна дирекція»).

У номінації «За висвітлення ролі жінок в спорті» виграла Юлія Логвиненко (Філія НСТУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава»).

Конкурс проводився в два етапи: під час першого обласні відділення НОК визначали лауреатів в регіонах та направили роботи переможців обласних конкурсів на Всеукраїнський. Під час другого етапу відбувався фаховий і глибокий розгляд поданих матеріалів Комісією НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху», за підсумками якого й визначені переможці.

comments powered by Disqus