Португалія розпочала першу хвилю продажу квитків на «Євробачення-2018»

У першій хвилі надійде у продаж 30% квитків, йдеться на сайті eurovisionworld.com.

За їхніми даними, з 30 листопада можна буде купити лише квиктки у фан-зону (стоячі) на фінал конкурсу. Квитки коштують від 120 до 299 євро.

Станом на 12:05 у черзі на покупку квитків 3056. На сайті  BlueTicket.pt рекомендують залишатися у черзі більше години, щоб мати можливість вибрати квиток. 

З 20 грудня у продаж надійдуть сидячі місця на фінал. Ціни коливатимуться від 150 до 35 євро.

Квитки на півфінали надійдуть у продаж у січні 2018 року, після того як відбудеться жеребкування країн щодо виступів, повідомляють організатори.

У 2018 році «Євробачення» організовує португальський суспільний мовник RTP (Rádio e Televisão de Portugal).

Головною ареною конкурсу стане Altice Arena у столиці Португалії Лісабоні. Арена поміщає 20 тис. відвідувачів. У ній давали концерти Джастін Бібер, Адель, Леді Гага, Брітні Спірс, Кайлі Міноуг.

Про участь у «Євробаченні-2018» зголосилися 43 країни, у тому числі Росія, яка не виступала в Україні на «Євробаченні-2017».

Додамо, логотип «Євробачення-2018» у вигляді морської мушлі, лозунг – «Всі на борт!». Логотип відображає такі ключові теми, як різноманітність, повага та толерантність.

Нагадаємо, що в Україні право транслювати  «Євробачення» має член Європейської мовної спілки Національна суспільна телерадіокомпанія України. Щороку телеканал «UA: Перший» забезпечує трансляцію двох півфіналів та фіналу. 

Півфінали в Лісабоні пройдуть 8 і 10 травня, а фінал - 12 травня 2018 року.

Португалія стала господарем вперше за 53 роки, відколи бере участь у «Євробаченні-2017». На 62-му міжнародному пісенному конкурсі «Євробаченні-2017» у Києві переміг представник Португалії 27-річний Сальвадор Собрал з піснею Amar Pelos Dois («Любов за двох») португальською мовою, яку написала його сестра – Луїза Собрал. 

comments powered by Disqus