Порталу CBCMusic.ca доведеться змінити механізм виплати роялті

10:52,
16 Березня 2012
1361

Порталу CBCMusic.ca доведеться змінити механізм виплати роялті

10:52,
16 Березня 2012
1361
Порталу CBCMusic.ca доведеться змінити механізм виплати роялті
Нині точаться дебати довкола питання, чи повинен суспільний мовник СВС сплачувати виконавцям роялті за використання їхніх композицій на своєму сайті.

Складний механізм ліцензування музики в інтернеті став основною проблемою у впровадженні цього сервісу. Але, на відміну від інших мережевих музичних сервісів, CBCMusic.ca не сплачує роялті за кожну окрему пісню, розміщуючи її. Це, в свою чергу, додає клопоту музикантам, які за таких умов просто не отримують певну частку прибутку.

Пол Споржен (Paul Spurgeon), віце-президент юридичного відділу Товариства композиторів, авторів та продюсерів Канади (SOCAN), заявив, що вчора, 15 березня, вони вже почали розгляд цієї справи. «Ми повинні подивитися на прибуток, який вони отримують завдяки своєму новому сервісу», – сказав він.

«В деяких аспектах тариф для СВС буде переглянуто. Кілька років тому, коли він формувався, СВС не мала свого функціонуючого музичного сервісу», – додав Споржен.

Зараз СВС сплачує SOCAN фіксовану ставку за радіо- і телеканали. А потім Товариство саме розподіляє гроші серед композиторів та виконавців, чия музика використовувалася мовником.

У випадку з онлайн-послугами СВС віддає додаткові кошти за використання музики в Інтернеті. Але їхня сума варіюється лише відповідно до трафіку.

«Врешті-решт, артистам справедливо компенсують гроші за їхню роботу. Ми віримо, що SOCAN буде діяти в інтересах музикантів як в традиційному, так і в новому онлайновому світі», – зауважує викладач курсу «Вступ до індустрії музичного мистецтва» в  оттавському коледжі Алгонкуїн, виконавець Майкл Вуд (Michael Wood)

Нагадаємо, що СВС запустила сервіс CBCMusic.ca у лютому цього року. Зараз він пропонує своїм користувачам понад 40 різних за жанрами безкоштовних каналів. 

Джерело: Ottawa Citizen

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
cbc.ca
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду