«Поділля-центр» презентував цикл телефільмів про подільських волонтерів

«Поділля-центр» без пропаганди і цензури розповів про роль волонтерів у  неоголошеній війні. За словами творців циклу, а це оператор Михайло Габрух і журналіст Юрій Курочка, вони хотіли показати людей, які не мають зіркового статусу, яких часто не згадують у новинах, а їхня діяльність залишається за кадром, хоча їх внесок у захист своєї країни неоціненний.

Головні герої стрічок – вісім подолян. Вони мають різні статки та різні можливості. Не зважаючи на особисті проблеми, ці люди збирають допомогу та ризикуючи власним життям, забезпечують необхідним солдат української армії. У кожного з них своя життєва історія. Проте одна мета – допомогти тим, хто на передовій.

Перша, повнометражна стрічка, про усіх героїв циклу, з’явилася  в ефірі «Поділля-центр»  5 грудня.  Зараз  її можна переглянути на офіційному сайт «Поділля-центр».  Надалі розповіді про кожного конкретного героя демонструватимуться в телевізійному проекті «Деталі» щопонеділка о 18.40 в ефірі «Поділля-центр».  Повтор – вівторок о 22.40. 

comments powered by Disqus