«Пізній ранок шоу» стане точкою зустрічі низки проектів «UA:Перший», «UA:Культура» і філій – Лук’ян Галкін

Однією з ключових місій проекту «Пізній ранок шоу», який планують запустити в середині червня, стане об’єднання каналів «UA:Перший», «UA:Культура» і регіонів, сказав у коментарі сайту «Суспільне. Детектор медіа» виконавчий продюсер телеканалу «UΛ:Культура» Лук‘ян Галкін. «Ми не обмежуватимемось Києвом і плануємо регулярні включення з низки великих і малих міст. Також “Пізній ранок шоу” стане такою собі точкою зустрічі низки проектів «UA:Перший», “UA:Культура” і філій: у студії час від часу з’являтимуться ведучі циклових програм, а також люди, без яких всього Суспільного просто б не відбулося. Це амбіційний і відповідальний проект, на який покладено великі надії. Ми сподіваємось, що наше ранкове шоу допоможе ефективніше комунікувати з аудиторією і бути на одній хвилі з глядачами, задля яких все це, власне, і робиться», – зауважив Лук’ян Галкін.

За його словами, перезапуск ранкового шоу з самого початку був ключовою задачею оновленого каналу «UA:Культура».

«Окрім очевидної жанрової принади (здається, ранкові та вечірні шоу люблять навіть ті, хто загалом не дивиться ТБ), у “Пізній ранок шоу” є кілька важливих місій. Ранкову програму можна вважати своєрідним тизером того, як виглядатиме канал, коли ресурси Суспільного нарешті зростуть: більше прямого ефіру, ведучі, що спілкуються з аудиторією на важливі і складні теми зрозумілою мовою, іронія укупі з самоіронією, а також уявлення про культуру як про стиль життя, а не про щось усталене й класичне у найгіршому сенсі слова. Вектор на лайфстайл можна вважати окремою місією: якісні лайфстайл-видання в інтернеті дають розуміння, наскільки розмаїтною є ніша культури тут і зараз – від «Улісса» Джеймса Джойса, що кожен Блумсдей оживає в українських містах, до чергового в’єтнамського ресторану, до якого так цікаво завітати. Європейські суспільні мовники наочно демонструють, що культура – не самі лиш домбра і кобза, вона є найефективнішим інструментом препарації реальності, а також її ґрунтовних змін, що починаються зі свідомості», – зазначив виконавчий продюсер телеканалу «UΛ:Культура». 

За його словами, початок ранкового шоу запланований у проміжку з 8:00 до 9:00, оскільки творці проекту орієнтуються на подібну до команди Суспільного аудиторію із ненормованим графіком, «чий робочий день може початися пізніше звичного, але часом не закінчитися взагалі».

Ведучими «Пізній ранок шоу» стануть Юлія Дичук, Остап Халавко, Ксенія Стужук і Євген Барков, які до того працювали над шоу «Ранок з Культурою», а за останні місяці були задіяні до великої кількості прямоефірних спецпроектів (Великодні богослужіння, «Книжковий арсенал», «Французька весна на Культурі» тощо).

Нагадаємо, ранкове шоу, хронометраж якого буде 90 хвилин, виходитиме по буднях у ранкові години на каналі «UΛ: Культура». Запуск ранкового шоу запланований на середину червня 2018 року.

Фото: Укрінформ

comments powered by Disqus