Під час фіналу «Євробачення-2020» відбудеться онлайн-концерт «Євробачення: Європа сяє світлом»

Таке рішення прийняли Європейська мовна спілка та суспільні мовники Нідерланів NPO, NOS і AVROTROS, які разом працювали над організацією «Євробачення-2020» у Роттердамі. Про це йдеться на офіційному сайті «Євробачення».

Після того, як «Євробачення-2020» у травні скасували  через пандемію коронавірусу, організатори шукали варіанти, як презентувати конкурсі пісні, з якими 41 країна мала б бути представлена на конкурсі.

У результаті вирішили, що у день фіналу «Євробачення-2020» – 16 травня – все таки відбудеться велике шоу під назвою «Євробачення. Європа сяє світлом» у режимі прямого ефіру, проте лише онлайн. Концерт триватиме 2 години.

Організатори зазначили, що під час онлайн-концерту прозвучить 41 конкурсна пісня. Шоу будуть вести ведучі «Євробачення-2020», яких обрали раніше. Це актриса і ведуча Шанталь Янзен, ведуча, співачка та двічі учасниця «Євробачення» Едсілія Ромблі та співак, ведучий і коментатор Ян Сміт. 

До участі в онлайн- концерті запросили відомих артистів «Євробачення» попередніх років.

Онлайн-концерт матимуть можливість транслювати суспільні мовники різних країн, найближчим часом повідомлять, які саме. Також концерт буде доступний для перегляду на офіційному каналі «Євробачення» в You Tube.

Нідерланська інтернет-зірка Ніккі де Джагер, більш відома за назвою каналу YouTube NikkieTutorials, теж створить онлайн-контент для цієї спеціальної трансляції.

Окрім того, Європейська мовна спілка оголосила,  що з 10 до 16 травня триватиме тиждень «Євробачення». Вона заохочуватиме усі радіостанції, які є її членами, присвятити ефір цьогорічним учасникам та багатій історії конкурсу.

Член правління Ярослав Лодигін у коментарі «Детектору медіа» зазначив, що «UA:Перший» транслюватиме цей концерт.

Нагадаємо, «Євробачення-2020» мало відбутися 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. 

Як відомо, логотипом «Євробачення-2020» стало абстрактне зображення кольорів прапорів 41 країни-учасниці. Слоганом «Євробачення-2020» є заклик «Відкривайся» (Open Up).

18 березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували через пандемію коронавірусу.

Україну мав представляти гурт Go-A з піснею «Соловей» (Solovey). Національна суспільна телерадіокомпанія України та СТБ заявили, що у зв'язку зі скасуваннм конкурсу через пандемію коронавірусу, артистам запропоновано залишитися представниками України у 2021-му році. Тож національного відбору наступного року не буде. 

Проте згідно з правилами конкурсу, Go-A мають написати нову пісню, з якою поїдуть на «Євробаченні-2021», яке відбудеться у Роттердамі. Ще 9 мовників вирішили також відправити на конкурс цьогорічних переможців нацвідборів. 

Фото: сайт eurovision.tv

comments powered by Disqus