Перший національний оголосив конкурс на ім’я для суспільного мовника

espreso.tv

«Як ви, напевне, знаєте, невдовзі державне мовлення припинить своє існування. На зміну йому приходить новий для України формат медіа – суспільне мовлення – незалежне, об’єктивне, універсальне для всіх людей. На нього не мають права впливати чи тиснути жодні державні установи, політики чи олігархи. Це мовник, чий контент є універсальним, охоплює всі жанри та розповсюджується на всіх платформах, у тому числі телебачення, радіо, інтернет та мобільні пристрої. Саме такий тип ЗМІ успішно діє в усіх країнах Європи. У Великобританії – це BBC, у Німеччині – ARD та ZDF, у Італії – RAI, у Польщі – Telewizja Polska та Польське Радіо і т. д. Яким буде Суспільний мовник в Україні – залежить від кожного з нас! І обрати його ім’я маємо ми з вами разом!», – закликають на Першому.

На НТКУ просять всіх бажаючих долучитися до процесу створення імені суспільного мовленика. «Пропонуйте свої ідеї та пропозиції щодо назви майбутнього суспільного медіахолдингу України. Варіанти треба надсилати на еmail: name@ntu.ua та на сторінки Першого національного у соцмережах: facebook.com/1tvua та twitter.com/1tvua.  Приєднуйтеся! Будуємо Суспільне разом! Суспільне. Вільним. У незалежній», – зазначає прес-служба Першого національного.

Нагадаємо, на НТКУ створена і працює робоча група з розробки стратегії НСТУ. Одна з її підгруп займається саме брендуванням і пошуком назви для майбутнього суспільного мовника.

«Суспільне мовлення»

comments powered by Disqus