Перша програма «Громадського радіо» вийшла до Дня Незалежності

13:26,
24 Серпня 2013
2132

Перша програма «Громадського радіо» вийшла до Дня Незалежності

13:26,
24 Серпня 2013
2132
Перша програма «Громадського радіо» вийшла до Дня Незалежності
На сайті онлайн-проекту «Громадське радіо» став доступний подкаст першої програми – «Кабінет». Випуск присвячено Дню Незалежності України. Гостем був  перший президент України Леонід Кравчук.

Запис програми відбувався 22 серпня. Ведучий програми Сергій Андрушко почав розмову з колишнім президентом саме з теми кабінетів: розпитував про те, який кабінет був у Леоніда Макаровича та який кабінет у теперішнього президента. Виявилося, що кабінет президента за часів Кравчука відрізнявся тим, що там містилася велика кількість прихованих пристроїв для прослуховування та слідкування. А в кабінеті Віктора Януковича впадає в око велика кількість ікон.

Також спілкувалися про комунікацію між теперішнім і колишніми президентом: контакт підтримується на рівні телефонних розмов.

За день до цього відбувався запис іншої програми за участі ведучих Андрія Куликова та Наталі Соколенко і гостей Ольги Герасим'юк і Віктора Набруско. Пізніше програма також з'явиться на сайті у вигляді подкасту.

Нагадаємо, «Громадське радіо» – онлайн-проект, про який було заявлено в липні, а в серпні вже було представлено перший подкаст на тестовому сайті. До ініціативної групи входять Андрій Куликов, Наталя Соколенко, Сергій Андрушко, Анастасія Станко, Ірина Славінська, Вахтанг Кіпіані та ін. Як зазначено на сайті проекту, його завданням є «представлення у прямому ефірі такої точки зору на події в країні і світі, яка була би позбавлена грубих вад однобічності, сенсаційності, некомпетентності і не містила би прихованої реклами. ГР ставить за свою мету створення якісної і збалансованої картини подій, а не задоволення мінливих політичних смаків власників чи примітивізацію аналізу на догоду найменш вибагливої, але комерційно привабливої, аудиторії».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/hromadske.radio
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду