PBS звинувачують в упередженому ставленні до республіканців

У 2011 році республіканці активно виступали за те, щоб урізати бюджет суспільним мовникам на кшталт PBS (Public Broadcasting Service) та NPR (National Public Radio). Сьогоднішній лідер республіканців та головний опонент Барака Обами на майбутніх виборах Мітт Ромні (Mitt Romney) також анонсує подальше зменшення державного фінансування суспільних програм.

Судячи з усього, такі тенденції знайшли своє відображення у програмах PBS. Так, один з жителів Флориди стверджує, що дитяча освітня програма «Вулиця Сезам» (Sesame Street) на PBS популяризує упереджене ставлення до республіканців.

Чоловік, особу якого точно не встановлено, в інтерв’ю американському радіо WIOD News Radio повідомив, що коли його донька дивилася програму «Вулиця Сезам», він почув у в ефірі коментар проти республіканців.

«Раніше я ніколи не помічав якихось політичних упереджень в дитячих передачах», – каже він. Зауважуючи це, він має на увазі одну зі сцен чергового випуску програми, в якій герої бачать, як падає телефонний стовп. Все це супроводжується коментарем одного з них: «І (після цього) ви називаєте себе майстром?» На що інший відповідає: «Ні. Республіканцем. Я називаю себе республіканцем».

Натомість PBS заперечує свою причетність до висвітлення цієї політичної сили в негативному світлі.

Джерело: News Radio WOID

comments powered by Disqus