Павло Клімкін назвав участь Юлії Самойлової на «Євробаченні-2017» черговою провокацією Росії

Про це повідомила LIGA.net.

«СБУ перевіряє її, є заява (питання про російського кандидата на Євробачення Юлії Самойлової — Ред.). Я вважаю, що закон повинен бути один для всіх. Росія вже багато років займається провокаціями», — сказав Павло Клімкін.

Нагадаємо, 12 березня стало відомо, що Росію на «Євробаченні-2017» представить Юлія Самойлова з піснею FlameIsBurning («Вогонь горить»). Вона з дитинства має 1-у групу інвалідності, пересувається на інвалідному візку. 

Юлія Самойлова порушила постанову Кабінету міністрів України №367 від 4 червня 2015 року,  згідно з якою іноземці повинні мати спеціальний дозвіл для в’їзду на територію Криму. 27 червня 2015 року Юлія Самойлова виступала в окупованій Керчі на гала-концерті фестивалю «Світ спорту та добра» разом з Олегом Газмановим, Лолітою, гуртами «Калина folk», 5sta Family.

Державна прикордонна служба та Служба безпеки України заявили, що перевірять, чи справді російська співачка Юлія Самойлова незаконно перебувала на території анексованого Криму.

Обидва відомства обіцяють найближчим часом оголосити результати перевірки інформації про перебування Самойлової в анексованому Криму. Перевірка може тривати більше місяця.

27-річна Юлія Самойлова, за результатами жеребкування, виступить у другому півфіналі «Євробачення-2017», який пройде 11 травня в Києві. 

62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. 

comments powered by Disqus