Павло Грицак прокоментував, чому Lady Gaga не виступила на «Євробаченні-2017»

Напередодні продюсер Джамали Ігор Тарнопольський сказав в інтерв’ю інтернет-виданню Karabas Live, що Леді Гага (Lady Gaga) давала згоду виступити на «Євробаченні 2017».

«Щоб забезпечити її приїзд і райдер, потрібно було від 100 до 200 тис. доларів. Така ймовірність обговорювалася і до, і після приходу Грицака. Я знаю про це від Стюарта Барлоу. Леді Гага повинна була виступати в Києві безкоштовно (як Тімберлейк в минулому році в Стокгольмі), треба було просто забезпечити райдер», – сказав Ігор Тарнопольський.

Він додав, що менеджмент співачки погодився на безкоштовний виступ, тому що«Євробачення» – це відмінне промо, вихід на величезну аудиторію. «Це була можливість показати в Україні її ексклюзивний номер. Але на Леді Гагу не знайшлося 200 тисяч в бюджеті з 30 мільйонів. А роль запрошеної зірки віддали Руслані».

«Із подивом прочитав у інтерв'ю Ігоря Тарнопольського про переговори з менеджментом співачки Lady Gaga. Якщо б такі переговори велися, і вона підтвердила би свою участь у шоу, або ці переговори були б хоч на мінімально серйозному рівні, то про це знав би я і знали б у ЄМС (Європейська мова спілка). Мені шкода, що деякі люди поширюють подібні чутки для досягнення власних PR-цілей, знецінюючи при цьому роботу значної частини команди пісенного конкурсу в Україні. "Євробачення" – це унікальна можливість для країни презентувати себе більш ніж двохсотмільйонній аудиторії пісенного конкурсу. У шоу ми зробили акцент на кращих українських артистах, ведучих, дизайнерах та хореографах. Ми максимально презентували українську культуру, колорит та традиції. І, наприклад, номер співачки ONUKA разом з НАОНІ у фіналі Євробачення 13 травня, який запропонувала заступник шоу-продюсера конкурсу Олена Агеєва, став одним із найяскравіших моментів шоу. Після цього виступу українська артистка зайняла перші позиції у чартах iTunes Великої Британії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Данії, Швеції, Бельгії, Франції та Швейцарії. І як результат європейці купують українську музику», – розповів Павло Грицак.

Зазначимо, 13 травня, в прямому ефірі фіналу «Євробачення-2017» відбулася світова прем’єра від Руслан, яка представила новий сингл It’s Magical.

Виконавчий продюсер конкурсу пояснив, що Руслану були раді бачити на сцені  «Євробачення» знову як в Україні, так і далеко за її межами.

«Саме вона своїм виступом у 2004-му "заявила" Європі про те, що українська музика достойна уваги, і привезла ювілейне, 50-те Євробачення в Україну. Руслана дотепер є затребуваним експертом національних відборів в інших країнах. І саме вона була одним із тих членів журі національного відбору на Євробачення-2016, яка дуже активно підтримувала Джамалу як під час відбору, так і після нього», – сказав Павло Грицак.  

Він додав, що працівники «UA:Першого» зробили фантастичне шоу, яке побачило сотні мільйонів глядачів з усієї Європи та інших країн світу. «Наші працівники самовіддано й успішно виконали свою роботу, внесли вагомий внесок в організацію та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Україні на достойному європейському рівні. На мою думку, непрофесійно знецінювати роботу цих людей», – підкреслив Павло Грицак.

Нагадаємо, трансляцію «Євробачення-2017» на «UA: Першому» хоч на одну секунду в середньому дивилися 7 103 364 телеглядачів у віковій категорії 4+.Загальне охоплення аудиторії телеканалу «UA:Перший» під час фіналу становило 4 059 740 людей.

Заступник виконавчого директора з технічних питань дирекції «Євробачення» Роман Керик сказав, що «Євробачення» — це завжди презентація технічних новинок. Для підрядників, які працювали у Міжнародному виставковому центрі, ця робота прирівнюється до вищої освіти. За одне «Євробачення» ти дізнаєшся дуже багато.

comments powered by Disqus