Олесь Терещенко планує повернутися на екран у 2018 році з новим проектом

Про це Олесь Терещенко написав у себе на сторінці у Facebook.

«Простіть, але повернення на екран тільки в планах на 2018. Дай Господи з новим проектом! А поки – новий етап лікування», – повідомив ведучий.

Пан Терещенко зазначив, що щойно повернувся з чергового обстеження у Ізраїлі. «Слава Богу – стабілізація. Але треба тиснути далі», – додав він.  Попереду ще чотири курси хіміотерапії.

«Дуже допомагає віра і духовна робота над собою! Жорстка дієта - величезна подяка Оксані Скиталінській за поради! Підібраний комплекс гомеопатії і харчових добавок - уклін Наталії Ларченко! Сімейний затишок - захопливими настільними іграми і спільними подіями перемагаємо смартфоно-планшетний егоїзм. Позитивні емоції і радість від усього і щодня - час з рідними, зустрічі і розмови з друзями, ваші добрі слова, паломництво, подорожі, природа, театр і багато-багато іншого», – написав Олесь Терещенко.  

Олесь Терещенко зазначив, що буде вдячний за будь-яку пожертву на лікування: «Основна гривнева карта Приват на моє ім’я із статусом благодійної 4731217113983975».

Нагадаємо, Олесь Терещенко захворів і наразі потребує допомоги. Колеги сподіваються на його одужання і повернення до праці на каналі. У НСТУ повідомили, що програма «Про головне», яку довгий час вів Олесь Терещенко, залишиться в ефірі.

19 січня 2015 року програма стартувала в оновленому форматі.

Фото з Facebook-сторінки Олеся Терещенка

comments powered by Disqus