Олександр Лієв став виконавчим директором суспільного мовлення

Про це він написав у Facebook.

«До моєї компетенції входитимуть питання адміністративно-господарської діяльності Компанії. Дуже приємно те, як зустрів мене колектив! Тепер я повинен справдити надії. Завдання великі і всі термінові (як завжди). ПАТ "НСТУ" потрібно трансформувати та адаптувати до тієї реформи, яка вже прийнята на законодавчому рівні.Сьогодні це найбільша за активами та штатом телерадіокомпанія України. На жаль, найефективнішою її назвати ще рано», – сказав Олександр Лієв.

За його словами, попри зайнятість у НСТУ, надалі буде займатися туризмом.

«Розвиток внутрішнього туризму в країні не має конфлікту інтересів з розвитком Суспільного мовлення. Друзів по Асоціації Гостинності і представників турактивів у регіонах, з якими вдалося налагодити співпрацю та почати реально змінювати ситуацію з внутрішнім туризмом, запевняю, що я не залишу сферу туризму і продовжу свою громадську діяльність», – додав він.  

Олександр Лієв — кримський політик, міністр туризму Криму (з лиспода 2010 по 2014), перший заступник генерального директора Національної телекомпанії України (квітень 2014 – лютий 2015), радник міністра аграрної політики Олексія Павленка (з лютого 2015 року), експерт туристичної галузі.

Навесні 2014-го Олександр Лієв відмовився від пропозиції займати міністерський пост під російським прапором, а також висловився з гострою критикою щодо референдуму на півострові. Внаслідок чого був оголошений персоною нон-грата і змушений був перевезти сім'ю до Києва. 

Нагадаємо, до штатного розпису Національної суспільної телерадіокомпанії з 15 червня введено 18 посад керівного складу, посадовий оклад яких становитиме 43 200 грн. (до оподаткування). А саме: виконавчий директор , директор з економіки, фінансовий директор, директор дирекції з управління активами, директор дирекції по роботі з персоналом, директор дирекції зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, директор дирекції по роботі з філіями, директор юридичної служби, директор дирекції програм, генеральний продюсер телебачення, генеральний продюсер радіо, генеральний продюсер цифрових платформ, генеральний продюсер інформаційного мовлення, генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення, генеральний продюсер просвітницького мовлення, генеральний продюсер розважального мовлення, генеральний продюсер.

comments powered by Disqus