Олег Наливайко: Пріоритетами є створення суспільного мовлення і роздержавлення преси

Учасники зустрічі обговорили питання, що у компетенції Держкомтелерадіо: зокрема щодо невідкладного внесення змін до статутів державних телерадіокомпаній, щодо принципів діяльності та запровадження наглядових рад, щодо конкурсного порядку визначення і прозорого призначення керівників НТКУ, НРКУ.

Також зупинились на питаннях оптимізації діяльності ОДТРК, а саме залучення представників громадських організацій для виробництва контенту в регіонах; діяльності державної інформаційної агенції «Укрінформ», діяльності Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі (її фінансування відбувається через Держкомтелерадіо), Книжкової палати, програми підтримки книговидання, переформатуванні колегії Держкомтелерадіо.

Крім того представники руху наголосили на необхідності реформування іномовлення. «Україна останні роки майже не приділяла уваги висвітленню суспільно-політичних подій для закордонної аудиторії, в той же час антиукраїнська пропаганда ефективно реалізується в багатьох країнах світу. Необхідне якнайшвидше переформатування каналів, що мовлять на іноземну аудиторію», - зазначив директор Інституту медіа права Тарас Шевченко.

Учасники руху «Стоп цензурі!» запропонували свою допомогу у виробленні стратегічних завдань Держкомтелерадіо і домовилися про наступну зустріч наприкінці березня.є

Джерело: Телекритика

comments powered by Disqus