Оголошено шорт-лист конкурсу на творчу концепцію «Євробачення-2017»

Про це повідомляє прес-служба НТКУ.

Зокрема, як зазначено, до участі у відборі на кращу творчу концепцію «Євробачення-2017» за запрошенням НТКУ долучилися: Havas, BBDO Ukraine, ThinkMcCan, ADVENTA Lowe, J&I, Art Nation (UDC), Arriba, Banda agency, Republique, Green Penguin і TWIGA Idea

«Перед креативними агенціями стояло завдання створити тему, слоган і логотип, які би відповідали цінностям загального бренду пісенного конкурсу, були зрозумілі шанувальникам в будь-якій країні, а також формували позитивний імідж України, як країни-організатора», – повідомляє прес-служба компанії.

Від 11 агенцій було презентовано 23 ідеї. До шорт-листа увійшло п’ять робіт таких агенцій: ADVENTA Lowe, Banda agency, BBDO Ukraine, Republique і TWIGA Idea.

«Більшості агенцій вдалося знайти точки дотику між українським і європейським культурним контекстами. Поєднати їх і вміло вплести в концепцію "Євробачення"», – йдеться у повідомленні НТКУ.

Та перш ніж зробити остаточний вибір, агенціям, чиї роботи виявилися найкращими серед усіх запропонованих, надано рекомендації та час на вдосконалення рухомого та статичного втілення концепцій.

«Від того, яким буде остаточний варіант творчих пропозицій кожної з цих компаній, і залежатиме вибір переможця. Фінальне рішення, щодо роботи, концепція якої і стане офіційним оформленням Євробачення-2017, буде опубліковано на сайті НТКУ», – повідомляє прес-служба.

Також, за повідомленням НТКУ, 7 листопада закінчився прийом конкурсних робіт творчої концепції дизайну сцени пісенного конкурсу. У цьому відборі беруть участь дві українські та дві іноземні компанії: Zinteco і Artmax, Florian Wieder і Kuby Design.

Нагадаємо, наприкінці жовтня мовник-організатор «Євробачення-2017» Національна телекомпанія України оголосила конкурс на творчу концепцію пісенного конкурсу у наступному році.

Нагадаємо, що «Євробачення-2017» пройде у Києві. Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Фото: прес-служба НТКУ

comments powered by Disqus