ОБСЄ: Проект закону про суспільне мовлення в Україні потребує доопрацювання

12:22,
10 Вересня 2013
1408

ОБСЄ: Проект закону про суспільне мовлення в Україні потребує доопрацювання

12:22,
10 Вересня 2013
1408
ОБСЄ: Проект закону про суспільне мовлення в Україні потребує доопрацювання
Проект закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» потребує доопрацювання. Таку думку висловила сьогодні представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятовіч. Про це повідомили в її прес-службі.

«Мій офіс відзначає позитивні базові положення запропонованого акту, в тому числі щодо принципів та завдань майбутньої Національної суспільної телевізійної та радіокомпанії, процедури її ліцензування, яка допоможе створити юридичні та інституційні рамки для захисту незалежності та підзвітності громадського мовника», – процитували у прес-службі листа пані Міятовіч на ім’я голови Верховної Ради України Володимира Рибака.

«Водночас, проект закону не виключає небезпечної можливості існування паралельно державного та громадського мовника, що суперечитиме європейським стандартам свободи слова та свободи ЗМІ», – зазначається у листі.

Представник ОБСЄ акцентувала на необхідності переглянути в проекті закону весь механізм фінансування громадського мовника, оскільки нинішні положення не відповідають кращому досвіду, що існує в регіоні ОБСЄ.

Дуня Міятовіч висловила сподівання, що рекомендації експертів будуть враховані при схваленні українськими депутатами відповідного закону.

Нагадаємо, 3 липня 2013 Верховна Рада прийняла за основу проекту закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». Наразі він готується до другого читання.

Джерело: УНІАН

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Дзеркало тижня
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду