Обрано першого члена Наглядової ради НСТУ від громадських організацій

Олексія Панича обрали на першій з дев’яти конференцій громадських організацій та асоціацій з обрання Наглядової ради Суспільного мовлення у Нацраді шляхом таємного рейтингового голосування.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», 16 кандидатів до Наглядової ради НСТУ після представлення своїх програм і бачення власної роботи в наглядовому органі суспільного мовника перейшли до процедури вибору. Серед них: Іванна Коберник, Дмитро Стус, Любов Найдьонова, Гліб Головченко, Максим Васін та інші. За процесом обрання стежили голова Нацради Юрій Артеменко, члени Нацради Сергій Костинський та Уляна Фещук, гендиректор НТКУ Зураб Аласанія, представники Офісу Ради Європи. Головуючим конференції було обрано Оксану Бруй (ВГО «Українська бібліотечна асоціація»), секретарем - керівника прес-служби Нацради Тамару Кравченко.

До лічильної комісії увійшли: Олексій Панич (ГО «Науково-видавниче об'єднання «Дух і Літера») і Олександр Федієнко (Інтернет Асоціація України). Головою лічильної комісії ще раніше був обраний член Нацради Сергій Костинський. 

Всі конференції з обрання наглядової ради можна дивитися в режимі он-лайн – наYoutube.

comments powered by Disqus