НТКУ за добу отримала 1500 заявок від волонтерів, які хочуть працювати на «Євробаченні-2017»

Про це повідомляє прес-служба телеканалу «UA: Перший».

«Більшість анкет надіслали студенти віком від 18 років. Та у списку потенційних волонтерів Євробачення-2017 є люди й старшого віку. Поки що найстаршим учасником відбору є 64-річний дизайнер, громадянин Великобританії. І хоча більшість отриманих заявок – від українців, анкету волонтера заповнили також громадяни Ізраїлю, США, Іспанії, Португалії, Австрії, Польщі та Латвії. Серед учасників відбору є і ті, хто може похизуватися знанням трьох і більше мов, з-поміж них рідкісні: корейська, китайська, арабська та хінді. Обов’язковим є знання лише англійської», – зазначено у повідомленні.  

За даними НТКУ, відбір волонтерів відбуватиметься щонайменше у два етапи. Перший, який складається із подання заявок, триватиме до 17 лютого 2017 року. Наступним етапом відбору стане проходження співбесіди й тесту на рівень володіння англійською мовою. Далі волонтерів запросять на спеціальні тренінги, де навчатимуть надавати першу медичну допомогу, спілкуватися з гостями конкурсу та шляхом тімбілдінгу формуватимуть Eurovision Volunteers’ Family.

Нагадаємо, 19 грудня НТКУ оголосила відбір волонтерів для роботи під час міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».  Планують відібрати 750 волонтерів, які працюватимуть із артистами, пресою, іноземними делегаціями та гостями міжнародного пісенного конкурсу, а також братиму участь у телевізійному виробництві Єврошоу, працюватимуть на бекстейджі й фан-зонах.

Варто відзначити, що 8 грудня 2016 року в Лозанні (Швейцарія) під час Генеральної Асамблеї Європейської мовної спілки (ЄМС) було остаточно підтверджено, що міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» навесні прийматиме  Київ.

Як писав сайт «СМ», виконавчими продюсерами події є Олександр Харебін і Вікторія Романова, шоу-продюсером – Стюарт Барлоу. Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

comments powered by Disqus