НТКУ шукає волонтерів на «Євробачення-2017»

Про це повідомляє прес-служба «UA: Першого».

«Ми відберемо 750 волонтерів, які утворять EurovisionVolunteersFamily. Чекаємо на анкети від усіх охочих долучитися до події такого масштабу. Волонтери допомагатимуть людям, які приїдуть з-за кордону, почуватися комфортно під час тижнів Євробачення в Києві. А ми, зі свого боку, як мовник-організатор пісенного конкурсу в Україні, створимо для волонтерів такі умови роботи, щоби досвід, який вони отримають за цей час, став для них корисним», –сказала виконавча продюсерка «Євробачення-2017» Вікторія Романова.

В обов’язки волонтера входить: робота з артистами, пресою, іноземними делегаціями та гостями міжнародного пісенного конкурсу, а також участь у телевізійному виробництві Єврошоу, робота на бекстейджі й фан-зонах.

«Заповнюй анкету волонтера Євробачення-2017 у період з 19 грудня поточного року до 17 лютого 2017-го. Згодом ти отримаєш запрошення на співбесіду. І вже навесні 2017 року – працюватимеш у команді міжнародного пісенного конкурсу», – закликає НТКУ.

Нагадаємо, 8 грудня 2016 року в Лозанні (Швейцарія) під час Генеральної Асамблеї Європейської мовної спілки (ЄМС) було остаточно підтверджено, що міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» навесні прийматиме  Київ.

Зазначимо, що виконавчими продюсерами події є Олександр Харебін і Вікторія Романова, шоу-продюсером – Стюарт Барлоу. Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

comments powered by Disqus