НТКУ шукає, хто продаватиме квитки на «Євробачення-2017»

«Починаючи з 17 листопада, і закінчуючи 12:00 понеділка, 21 листопада, від компаній, які мають сервіс та досвід роботи з продажу й бронювання квитків на різноманітні заходи, прийматимуться заявки на участь у відборі.  Оскільки "Євробачення" є міжнародною подією, то під час вибору квиткового агента обов'язково враховуватимуться можливості претендентів працювати за кордоном та з іноземними гостями», – йдеться у повідомленні.

Для участі у відборі потрібно заповнити заявку та NDA і надіслати їх на електронну адресу НТКУ: esc2017@ntu.ua, у вказані терміни.  

У НТКУ звертають увага на те, що  квитковому агенту доведеться обслуговувати велику кількість фанів з інших країн, офіційні делегації мовників-учасників пісенного конкурсу, акредитовану пресу, представників Європейської мовної спілки та офіційних спонсорів і партнерів шоу.

«Квитковий агент "Євробачення-2017" повинен мати сучасний і високотехнічний веб-сайт, а також протестовану систему продажу й бронювання квитків, яка гарантує безпеку персональних даних користувачів», – НТКУ озвучила вимоги.  

Продаж і бронювання квитків здійснюватиметься для дев'яти шоу – шість генеральних репетицій, два півфінальні змагання і фінал Євробачення-2017. Перша хвиля продажу квитків запланована на кінець 2016 – початок 2017 року.

Нагадаємо, наприкінці жовтня мовник-організатор «Євробачення-2017» Національна телекомпанія України оголосила конкурс на творчу концепцію пісенного конкурсу у наступному році.

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», «Євробачення-2017» пройде у Києві. Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

comments powered by Disqus