НСТУ розповідатиме про останні новини «Євробачення-2017» у соціальних мережах

Про це повідомляється на сайті «UA: Першого».

«Завдання цих сторінок – об’єднати активних українських фанів та оперативно надавати їм найцікавішу інформацію про пісенний конкурс.

Ми у FB: fb.com/eurovision2017kyiv 
Ми у
VK: vk.com/eurovision2017kyiv 
Ми у
Twitter: twitter.com/esc2017kyiv
Ми в
Instagram: instagram.com/eurovision2017kyiv » – йдеться у повідомленні.

За даними НСТУ, на чотирьох сторінках оприлюднюватимуть виключно офіційну та перевірену інформацію про цьогорічний пісенний конкурс. Пости будуть присвячені новинам про хід підготовки травневих шоу,  український національний #vidbir2017, про будівництво трибун та сцени в Міжнародному виставковому центрі, основні події з інших офіційних локацій, про спеціальних гостей шоу та з бекстейджу пісенного конкурсу.

У НСТУ обіцяють навесні у соціальних мережах запустити різноманітні спецпроекти, у тому числі й інтерактивні, які дозволять більше дізнатися про історію конкурсу та стати його частиною.

Нагадаємо, у соціальних мережах це не єдині сторінки, привчені «Євробаченню». Наприклад, фан-спільнота «EurovisionUkraine - Євробачення Україна» у Facebook існує вже три роки.  Ця сторінка є приватною, їїведе адміністратор і засновник фан-спільноти «Eurovision Ukraine - Євробачення Україна» Олександр Винокур. У січні 2017 року він презентував відео пісенного конкурсу «Євробачення-2017»  Our Home, яке у соціальних мережах сприйняли як офіційний ролик конкурсу, зокрема на сторінці у Facebook прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.  

comments powered by Disqus