НСТУ назвала ПП «В Тікет» переможцем тендеру на продаж квитків на «Євробачення-2017»

Тендерний комітет одноголосно обрав переможцем  ПП «В Тікет», з яким Національна суспільна телерадіокомпанія України має намір укласти договір, повідомлено  у системі «Прозорро».

До складу тендерного комітету входять: голова тендерного комітету Павло Грицак (заступник гендиректора НСТУ), секретар комітету Ірина Осадча (провідний спеціаліст відділу з юридичний та тендерних питань Дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення», ПКЄ-2017), члени комітету Юрій Жуков (начальник відділу з юридичний та тендерних питань Дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення», ПКЄ-2017), Руслана Клименко (заступник директора з виробництва – з юридичний питань Дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення», ПКЄ-2017), Віталій Кириленко (начальник відділу з супроводу фінансових питань Дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення», ПКЄ-2017).

ПП «В Тікет» пропонує отримати за свої послуги визначену за результатами тендеру комісійну винагороду – 2 537 926, 52 гривень, що є розміром комісійної винагороди 5% від загальної суми реалізованих квитків. Загальний розмір комісійної винагороди не може бути більшим ніж очікувана вартість закупівлі, яка розрахована, як 8% від загальної суми реалізованих квитків, зазначено у документах, наданих на тендер «В Тікет».

Квитки продаватимуть на території України у мережі кас, в єдиному білетному полі з основними білетними операторами українського квиткового ринку, у бекофісі з продажу для делегацій, а також у касах на локаціях Арени та Містечка.

«В Тікет» володіє Дмитро Феліксов, директором є Дмитро Чінь.

У тендері брали участь, окрім ПП «В Тікет», ще  три компанії ТОВ «Укртікет», ТОВ «Маестро Тікет Систем» і ТОВ «Білетна агенція «Карабас». Кожна з них пропонувала значно нижчі ціни за свої послуги, ніж  переможець, проте у тендерної комісії до всіх трьох були зауваження.

Під час аукціону ТОВ «Укртікет» знизила ціну до 1 коп., ТОВ «Маестро Тікет Систем» – до 352 тисячі гривень, ТОВ «Білетна агенція «Карабас» – 353, 103 гривень.

«Укртікет» і «Маестро Тікет Систем» не підтвердили документами (дипломи, свідоцтва, сертифікати тощо) рівень знань англійської мови у п’яти операторів власного кол-центру та середнє навантаження на веб-сайт щонайменше 100 тис відвідувань щомісяця за останніх 12 місяців.

«Укртікет» не підтвердив наявність двох аналогічних договорів у 2015 та 2016 роках, в яких повинна бути зазначена інформація про найменування підприємств, для яких надавалися послуги, не довів наявність резервних серверів і п’ятикратного запасу ємності основних серверів.

«Маестро Тікет Систем» не подав довільну презентацію та не довів наявність сканерів для пунктів контролю.

Компанію «Карабас» відхилили через відсутність довідки у довільній формі про підприємство, копії статуту, проекту договору, довільної довідки про підписанта та документу на підтвердження його повноважень.

«Укртікет» і «Маестро Тікет Систем» написали в Антимонопольний комітет України скарги на рішення замовника. В оскарженнях вказано, що єдиним критерієм тендерної пропозиції є ціна, а замовник обрав переможцем учасника, цінова пропозиція якого є найбільшою.  Скарги очікують прийняття до розгляду адмінколегією.

Нагадаємо, 17 листопада 2016 року колишня Національна телекомпанія України (НСТУ), як мовник-організатор «Євробачення-2017», оголосила відбір офіційного квиткового агента пісенного конкурсу. У телерадіокомпанії оголосили вимоги: «Квитковий агент "Євробачення-2017" повинен мати сучасний і високотехнічний веб-сайт, а також протестовану систему продажу й бронювання квитків, яка гарантує безпеку персональних даних користувачів».

Зазначимо, що ТОВ «Білетна агенція «Карабас» займається продажем квитків на національний відбір конкурсу. Квитки можна придбати на сайті karabas.com. На перші три шоу 4,11 і 18 лютого вони коштують від 170 до 890 гривень. Квитки на фінал, який пройде 25 лютого, коштують дорожче: від 250 до 1490 гривень. Локацією національного відбору «Євробачення-2017» обрано Палац культури «КПІ». 

Три півфінали і фінал нацвідбору будуть наживо показувати паралельно на двох телеканал СТБ і «UA:Першому». Початок першого півфіналу вже цієї суботи о 19:00.

comments powered by Disqus