Новий сезон на «UA: Першому» стартує 2 жовтня із спільних проектів з радіо та новими ведучими

Як зміниться сітка мовлення на першому каналі Суспільного мовлення, повідомляє прес-служба «UA: Першого».

По буднях о 13:10 та 14:25 виходитиме новий проект «Радіо. День». У прямому ефірі телеканалу зі студії «Українського радіо» мовитимуть радіоведучі: піаніст-імпровізатор, композитор і журналіст Роман Коляда та акторка і ведуча Галина Бабій. Вони обговорюватимуть мистецькі та соціально важливі теми разом з запрошеним гостями-експертами.

З 3 жовтня, щовівторка о 22:15, виходитиме ток-шоу «Складна розмова» з ведучою, виконавчою директоркою громадської організації «Центр UA» Інною Борзило. Вона вимагатиме від політиків та усіх відповідальних за прийняття важливих рішень в Україні, відповіді на складні питання про реформи, дотримання політичних обіцянок, статки тощо. Гострі запитання ведучої мають на меті не дати гостям програми почуватися зручно в комфортному для них середовищі питань і таким чином витягти з них правду, а не чергові відмовки, зазначають на НСТУ.

У середу, 4 жовтня о 19:00, вийде перший випуск нового проекту «Культурна афіша здорової людини», який вестиме учасниця АТО, молода акторка і співачка Настя Шевченко. Вона розповідатиме про найвизначніші культурні події тижня у регіонах України та в Києві. Ця програма – для тих, хто цікавиться культурою та хоче дізнатися, як корисно і якісно провести своє дозвілля. Серед розмаїття подій команда «Культурної афіші здорової людини» обиратиме такі, що правильно репрезентують Україну в міжнародному контексті та відображають оновлене мислення нашого суспільства. Проект створюється спільно з регіональними філями НСТУ, які робитимуть огляди та анонси культурних подій у різних областях України.

З 4 жовтня, щосереди о 22:15, виходитиме богословська програма «Світло» з новим ведучим Андрієм Андрушківим. Представники різних релігійних організацій обговорюватимуть гострі питання, на які немає однозначної відповіді, – політику, соціальні проблеми, реформи тощо.

З 6 жовтня, щоп’ятниці о 22:45,виходитиме авторська програма кінознавця, головного редактора інтернет-видання Moviegram Лук’яна Галкіна «Як дивитися кіно». Глядачі дізнаватимуться про прем’єри світового кінематографу, що незабаром виходять в український прокат, а також про видатних режисерів, жанрові особливості, найважливіші кіноподії тощо. Окрім того, у кожному випуску – розмова з українськими кінематографістами, чиї фільми брали участь в численних фестивалях та користуються успіхом в аудиторії. Одразу після закінчення програми «Як дивитися кіно», щоп’ятниці о 23:20, «UA: Перший» показуватиме найкращі фільми новітнього українського кінематографу.

У суботу, 7 жовтня, стартують одразу три програми. 

О 10:30 в ефірі – пізнавально-розважальний тележурнал для дітей та підлітків «Покоління Z». Ведучі-підлітки розповідатимуть про своїх однолітків, яким вже вдалося досягти успіхів у різноманітних сферах життя, знайомитимуть глядачів із перспективними професіями, захопливими видами спорту, а також запропонують батькам помінятися місцями із їхніми дітьми, аби досягти порозуміння між поколіннями.

Щосуботи об 11:50 виходитиме розважально-пізнавальне шоу «Хто в домі хазяїн?», яке розповість про життя тварин та домашніх улюбленців.

По суботах о 12:20 – новий проект «Лайфхак українською». Це телевізійний підручник української мови, зрозумілий і легкий для кожного. Ведучий Дмитро Хоркін у доступній формі подаватиме правила і норми живої української мови, які будуть проілюстровані короткими скетчами двох акторів.

У неділю, 8 жовтня, о 21:35, розпочинається другий сезон гумористично-аналітичного шоу «#@)₴?$0 з Майклом Щуром». «Нові жарти, старі та нові персонажі і тонкий (а іноді не дуже) гумор – це те, на що завжди можна розраховувати під час перегляду кожного нового випуску цього скетч-шоу», – анонсують на НСТУ.

З неділі, 8 жовтня о 22:45, виходитиме проект «Книга.UA», який продовжить популяризувати зарубіжну та українську літературу.

У понеділок, 9 жовтня о 19:00, стартує проект «До справи» Романа Вибрановського. Ведучий разом із запрошеними експертами налагоджуватиме ефективний діалог із людьми, котрі відповідають за системні зміни – урядовцями та політиками. Представники уряду розповідатимуть, що вони роблять зараз, чому не зробили того, що пообіцяли 3-4 роки тому, чому зупинилися реформи тощо. А експерти, які спеціалізуються на вузькому колі питань та є справжніми доками у своїй тематиці, разом із ведучим на основі аналізу попередніх заяв політиків і програм уряду, з’ясовуватимуть, що насправді відбувається в країні, коли очікувати на справжні системні зміни і як те, що роблять (або не роблять) урядовці, впливає на життя кожного українця.

З 14 жовтня, о 22:35, повертається в ефір «Війна і мир». Юрій Макаров і Євген Степаненко вестимуть із гостями конструктивний діалог на тему війни і миру – теми, яка, на жаль, вже четвертий рік поспіль залишається актуальною для України.

З 16 жовтня, щопонеділка о 22:15,  виходитиме новий проект «Роздягалка». Ведуча Дар’я Кузнецова «роздягатиме» український спорт. «Зазвичай ми бачимо спортсменів на полях, стадіонах, кортах, татамі, де вони зібрані, зосереджені і сконцентровані на своєму виступі. Але саме в роздягалці вони розслабляються і стають самими собою – звичайними людьми із власними вадами, переживаннями, страхами, проблемами. Вдягнені у банні халати, відомі українські спортсмени відкриють ведучій в імпровізованій роздягальні найпотаємніше. Глядачі дізнаються про життя атлетів "за кадром" та отримають від них цінні поради», – зазначають на Суспільному.

З 27 жовтня, щонеділі о 22:15, Майкл Щур вестиме власне Latenightshow «ЧереЩур». Ведучий запрошуватиме у студію українських «селебрітіз» поговорити про життя, політику та суспільно важливі теми через призму «смачного» і якісного гумору. Під супровід симфонічного оркестру та аудиторії у залі Майкл Щур та його гості даруватимуть глядачам хороший гумор, гарний настрій та відчуття власної гідності на весь робочий тиждень.

З 4 листопада, щосуботи о 21:35повертається в ефір проект «Розсекречена історія»Ведучий проекту, історик Олександр Зінченко разом із гостями відкриватимуть та аналізуватимуть складні сторінки ХХ сторіччя, розсекречуватимуть документи, які викривають правду про історичні події минулого нашої країни, невідомі факти її творення та радянські міфи, яких досі не вдалося позбутися повністю.

З 18 листопада, щонеділі о 13:30, стартує програма «Фольк-music. Діти», в якій юні виконавці від 4 до 15 років разом із батьками та рідними співатимуть народні пісні.

З 3 грудня, щонеділі о 14:20, повертається «Фольк-music» з ведучою Оксаною Пекун. Вона продовжить презентувати прем’єри маловідомих українських народних пісень: спочатку у виконанні народних колективів, а потім кавер-версії сучасних виконавців. А також розповідатиме історії пісень та краю, де вони були знайдені командою проекту.

По вівторках, середах і четвергах о 20:30 виходитимуть програми журналістських розслідувань «Наші гроші»«Слідство. Інфо» та «Схеми».

З 6 жовтня, по п’ятницях о 20:30, виходитиме економічний вісник «Перша шпальта» з Андрієм Юхименком та Олегом Гавришем, які розповідатимуть найсвіжіші економічні новини тижня.

Фото: скріншот з «UA: Першого»

comments powered by Disqus