Невідомі розтрощили вхід до Донецької філії НСТУ у Краматорську

По це повідомляє сайт каналу.

Як видно з камер відеоспостереження, до офісу філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Донецька регіональна дирекція» у Краматорську підійшли двоє молодиків, один з яких розбив напівскляний блок вхідних дверей. Одразу спрацювала сигналізація, і невідомі втекли.

На місце оперативно прибула група охоронного підрозділу, що обслуговує філію, та поліція. Наразі працює слідчо-оперативна група.

Офіс філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція» (телеканал «До ТеБе», радіо «Голос Донбасу») знаходиться в самому центрі Краматорська, за півсотні метрів від будівлі міської ради та Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

«З огляду на те, що ми працюємо у фронтовому регіоні, навіть, на перший погляд, хуліганський вчинок має бути ретельно розслідуваний, а винні – притягнуті до відповідальності. Особливо, коли мова йде, по суті, про напад на суспільного мовника, який тільки-но створюється в Україні», – наголосив заступник директора філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція» Ілля Суздалєв.

Нагадаємо, 24 серпня 2016 року невідомий здійснив постріли у вікно ньюзруму телеканалу «До ТеБе», коли там знаходилося більше 20 працівників. Ще раніше, у січні 2016 року, навпроти входу до каналу невідомий у камуфляжі залишив гранату. В обидвох випадках на місці події працювали слідчо-оперативні групи, проте до цього часу про результати розслідування інформації від правоохоронних органів не надходило.

comments powered by Disqus