Наглядова рада ПАТ НСТУ ухвалила Положення про конкурс з обрання голови та членів правління ПАТ НСТУ

Про це написав на своїй сторінці у Facebook член Наглядової ради Тарас Шевченко, який головував на засіданні.

«Наглядова рада (Суспільного мовлення) це новий колегіальний керівний орган суспільного мовника, сформований з представників громадських організацій (9 осіб) та фракцій (8 осіб). Головна задача Наглядової ради - вибрати на відкритому конкурсі керівника суспільного, це вперше коли керівників телеканалу не призначає Президент або Кабмін. Тому сьогодні ухвалили два дуже важливі документи: Положення про конкурс з обрання голови та членів правління ПАТ НСТУ та Основні напрямки діяльності НСТУ на 2017 рік. Документи будуть оприлюднені після узгодження та підписання протоколу засідання.Оскільки сьогодні головував на засіданні, то підготовка цього документу наша з Світлана Остапа задача. Сам конкурс ймовірно буде оголошено вже 30 січня на наступному засіданні», – зазначив Тарас Шевченко.

Нагадаємо, на першому засіданні після реєстрації ПАТ НСТУ, що відбулося 19 січня, члени Наглядової ради встановили умови та розмір оплати праці голови та членів правління ПАТ НСТУ відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній комунальній власності, та об’єднань державних підприємств. 

Як писав раніше сайт «Суспільне мовлення», 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ. З дня реєстрації ПАТ НСТУ Наглядова рада вступає у свої повноваження.  

Додамо, що 19 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла зміни до свого рішення, яким 17 грудня 2015 року затвердила склад наглядової ПАТ НСТУ. Зміни стосуються набуття повноважень членів наглядової ради. Згідно з рішенням Нацради, повноваження першого складу наглядової ради НСТУ розпочалися 19 січня 2017 року  і триватимуть, згідно із законом, чотири роки.

17 грудня 2015 року Нацрада затвердила склад Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. До її складу увійшли представники громадськості і депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.

Фото з сторінки Тараса Шевченка у Facebook

comments powered by Disqus