Наглядова рада НСТУ підписала контракти із новообраною командою Зураба Аласанії

Підписання контрактів відбулося у робочому порядку, повідомила  сайту «Суспільне мовлення» Тетяна Лебедєва.

За її словами, все пройшло «без урочистостей, бо їх вже трохи забагато».

«Ми із Зурабом (Зурабом Аласанією, головою правління НСТУ - Ред.) зустрілися. Він приніс підписані зі сторони членів правління контракти», – розповіла Тетяна Лебедєва.

Днем початку повноважень членів правління є день підписання контракту, тобто 17 травня 2017 року.

Нагадаємо, 15 травня наглядовою радою Національної суспільної телерадіокомпанії України були обрані шість членів правління НСТУ, запропонованих головою правління Зурабом АласанієюЮрій Макаров (просвітницький напрям), Олександра Кольцова (розважальний напрям), Роман Вінтонів (суспільно-політичний напрям), Інна Гребенюк (юридичний напрям), Родіон Никоненко (економічно-фінансовий напрям), Микола Чернотицький (оптимізація центральної та регіональної структури). Членів правління, як і голову правління, обрано строком на чотири роки.

Після обрання членів правління НСТУ наглядова рада затвердила тексти контрактів з новообраними членами правління НСТУ.

Зураб Аласанія розповів сайту «Суспільне мовлення», що не буде повертатися у кабінет генерального директора на вулиці Мельникова, 42, де розміщений телеканал «UA: Перший». Найближчим часом він має намір знайти нове приміщення у Києві, де буде працювати з новообраними членами правління, щоб усі телерадіокомпанії, які входять у ПАТ «НСТУ», мали рівні права і ніхто не відчував себе на привілейованому місці.

Фото Валентини Балабанової

comments powered by Disqus