На «UA: Першому» переформатовують новини культури. ОНОВЛЕНО

З 2 квітня 2018 року Суспільний мовник об'єднує три різні інформаційні випуски на каналі "UA:Перший" в один. Про новини культури та світу, як і про інші події дня,  тепер розповідатимуть у випусках новин о 18-й та 21-й. Про це у коментарі "Детектору медіа" повідомив генеральний продюсер інформаційного мовлення Владислав Грузинський.

«З 2-го квітня для покращення якості телевізійних новин та більш повного інформування аудиторії, Суспільний мовник на каналі "UA:Перший" об'єднує три різні інформаційні випуски в один. Тобто про новини культури та світу, як і про інші події дня, ми будемо розповідати в "інформаційних годинах" о 18-й та 21-й. А після цих випусків наші журналісти ще будуть обговорювати найважливіші новини в "Темі дня" зі спеціально запрошеними гостями, які дійсно орієнтуються в суті справи. Це дасть змогу об'єднати зусилля всієї команди, яка відтепер зможе спільно, більш ефективно, збирати, перевіряти та оприлюднювати події та історії дня, незалежно від того, до якої тематики вони відносяться. Впевнені, що для нашої аудиторії однаково важливо отримувати повну, збалансовану, оперативну та неупереджену інформацію про всі новини, без розподілу за темами та часом виходу. Оскільки Суспільний мовник є сервісом з доставки інформації, ми продовжуємо рухатися до мети стати ближчими до людей та завоювати їхню довіру. Також випуски новин можна щогодини почути на наших радіоканалах, подивитися на всіх телеканалах Суспільного мовлення та прочитати на наших офіційних акаунтах у Фейсбук, зокрема "UA:Новини", – сказав Владислав Грузинський.

30 березня вийшов останній випуск «Новини культури», який був спільним проектом двох суспільних телеканалів – «UA: Культури» та «UA: Першого». Про це йдеться  на сторінці у Facebook «UA: Культура – Новини».

«Сьогодні на "UA: Першому" був останній ефір "Новин культури". Проект у такому форматі закриваємо, але культурні події з 2 квітня ми будемо показувати у загальних випусках новин. А сюжети та репортажі про Вас, про події культури і мистецтва з понеділка шукайте на Фейсбук сторінці UA:Новини», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Новини: Культура» виходили на «UA: Першому» та «UA: Культурі» по буднях із 23 серпня 2016 року. У 15-хвилинних випусках розповідали про культурні події в Києві, регіонах та закордоном. До цього жоден приватний чи державний телеканал не готував окремі випуски новин культури.

Вели новинний культурний блок на «UA: Першому» по черзі двоє ведучих: один тиждень ведучим був Артем Глєбов, наступний — Людмила Микитюк. Більш детально про програму «Новини культури» можна прочитати у статті Інни Долженкової «...І про культуру без погоди. Огляд телепрограм на «UA:Першому».

comments powered by Disqus