На «UA: Першому» вийде спецпроект «Час на пенсію» з Романом Вибрановським і Наталкою Пономарів

Першу частину спецпроекту також транслюватиме перший канал «Українського радіо», з 19:20 по 19:50. 

«Час на пенсію» – це спільний спецпроект Кризового медіа-центру, «Громадського ТБ» і суспільного мовлення про пенсійну реформу.

Спецефір «Час на пенсію» вестимуть на «UA: Першому» редакторка «Реформи» «Громадського» Наталка Пономарів і керівник напрямку комунікації реформ Українського кризового медіа-центру Роман Вибрановський.

Під час спецпроекту прозвучать відповіді на запитання:  що планує уряд; чим можуть допомогти пенсіонерам депутати; що потрібно робити кожному з нас .

У дискусії візьмуть участь Ірина Ковпашко, заступниця Голови правління Пенсійного фонду України, Микола Шамбір, заступник міністра соціальної політики, Віталій Мельничук, головний експерт РПР з реформування пенсійної системи, Наталія Веселова, народна депутатка, комітет соціальної політики та інші, повідомляє прес-служба «Громадського».

У коментарі сайту «Суспільне мовлення» Роман Вибрановський зазначив: «Половина громадян України вважає, що інформації про реформи на телебаченні недостатньо. Це результати свіжого опитування "інтерньюз - Україна". В умовах ринкової економіки всі канали це сприйняли би як заклик до дії. На жаль у нас ... дещо інакше. Все ж Український кризовий медіа-центр знайшов чудових партнерів, які розуміють: розповідати про реформи необхідно».

Пан Вибрановський пояснив, що ідея спецпроекту виникла ще навесні у зв’язку з тим, що під час опитування, проведеного «Інтерньюз –Україна», українці заявили про брак  інформації про реформи. Український кризовий медіа-центр активно працює з медіа, щоб допомогти розповідати людям про реформи. На сайті УКМЦ на цю тему є лонгрід Федора Прокопчука «Пенсійна реформа 2017: що потрібно знати про неї журналісту, який не досліджував тему раніше? А також громадянину, який вирішив пояснити реформу своїй (або й чужій) бабусі. Чи дідусю».

Нагадаємо, Роман Вибрановський із 2002 року він долучився до створення суспільного мовлення в Україні: працював із командою Олександра Кривенка на «Громадському радіо», був керівником служби новин, генеральним продюсером «Громадському радіо». Роман Вибрановський був ведучим ток-шоу «Дебати PRO», а також проектів «Децентралізація» і «Кримське питання», які виходили на «UA: Першому». Згодом став керівником «Проекту комунікації реформ» Українського кризового медіа-центру.

comments powered by Disqus