На «UA: Першому» стартує третій сезон шоу «Лайфхак українською»

Цю інформацію сайту «Детектор медіа» підтвердила генеральна продюсерка просвітницького напрямку Національної суспільної телерадіокомпанії України Тетяна Кисельчук.

Як повідомили  на телеканалі, у новому сезоні будуть нові правила, нові скетчі й рубрика «Антисуржик», фразеологізми від митця Івана Семесюка. Ще однією новинкою сезону стане практикування жестової мови. «Лайфхак українською» вийде в ефірі о 10:00.

Тетяна Кисельчук назвала п’ять причин, чому «Лайфхак українською» – це символ просвітницького напряму в загальній системі суспільного мовлення.

«Причина перша: ми працюємо пліч-о-пліч з генеральним продюсером радіо Dmitry Khorkin. він не просто ведучий і обличчя цього проекту. ми з ним працюємо в парі саме як генпродюсер напрямку і генпродюсер платформи, створюємо конвергентний продукт за стратегією Зураб Аласанія (Zurab Alasania). тому що лайфхак іде: 1. на телебаченні, 2. на радіо, 3. на діджитал платформах. хоркін пішов далі і співпрацює з україномовними радіостанціями в штатах, тому лайфхак слухають в портленді та вашингтоні.

Причина друга: ми його випустили вже через місяць, як прийшли на свої посади. тому що швидкість має значення в умовах, коли всі чекають результату тут і зараз.

Причина третя: його придумали Yuri Makarov - ідею, Katerina Feleniuk- зйомку, Лук'ян Галкін (Lukian Galkin) – декорації.

Причина четверта: ми знімаємо 48 скетчів за 5 днів. тому що О – оптимізція. і не розказуйте мені потім, що суспільне живе на широку ногу і не економить, а потім змушує бідних депутатів виплатити борг у 759 мільйонів, який вони винні за законом.

Причина п’ята: найголовніша. люди люблять цей проект, вони пишуть нам листи, телефонують, пишуть коментарі. саме тому ми зняли вже третій сезон. Зовсім дорослі стали.

В цьому сезоні на нас чекають незмінні і незрівнянні актори Marichka Shtyrbulova і Oleg Korkushko. у нас нова радість стала, яка не бувала – до нас доєднався митець широкого профілю Ivan Semesyuk. він розповідатиме про фразеологізми. а також ми будемо вчити жестову мову», – написала генпродюсерка у себе на сторінці у Фейсбуку.

Вона також подякувала за роботу над програмою Наталці Кузьменко, яка займалася документами режисерці проекта Катерині Феленюк та іншим колегам.

Нагадаємо, останній випуск «Лайфхак українською» вийшов на «UA: Першому» наприкінці червня 2018 року. Перша передача вийшла в ефір 7 жовтня 2017 року. Згодом команда Суспільного почала робити радіоверсію, яка виходила на радіо «Культура».

Дмитро Хоркін зазначив, що за партнерськими програмами обміну контентом між суспільними радіомовниками світу програма «Лайфхак українською» звучить на україномовних радіостанціях у штатах Вашингтон, Орегон, Іллінойс та Індіана.

comments powered by Disqus