На «UA: Першому» стартує другий сезон хард-ток «Складна розмова» з Інною Борзило

1tv.com.ua

Хард-ток виходитиме щосереди о 21:45, повідомляють на сайті телеканалу.

«На глядачів чекають нові герої, які мають вплив на прийняття важливих рішень у нашій країні. Імена та прізвища гостей студії поки що не називатиму, щоб не розкривати всіх секретів. Але це буде насправді цікаво», – сказала Інна Борзило.

Головне завдання проекту – розкрити кожного гостя, не опускаючись до персональних образ чи приниження. Без істерії, паніки і нагнітання негативу гості програми за допомогою своїх відповідей допомагатимуть глядачам зрозуміти, як ухвалюються важливі для суспільства рішення, повідомляють на «UA: Першому».

На думку Інни Борзило, ток-шоу має важливу місію: «Складна розмова" – це можливість поставити виважені та аргументовані запитання, це шанс отримати щирі відповіді. Я пишаюся роботою нашої команди, адже ми готуємо програму у відповідності до журналістських стандартів, без навішування ярликів або розганяння "зради". Наша програма змушує думати».

Нагадаємо, Інна Долженкова у статті «... це складна розмова, а не проста мовчанка!» написала, що ведуча програми демонструє справжню бульдожу хватку інтерв'юера, добиваючись від гостей відповіді на часто-густо болючі для них запитання.

Перший сезон «Складної розмови» стартував восени 2017 року.

comments powered by Disqus