На «UA: Першому» готують дебати та велике ток-шоу

Про це у коментарі сайту «Детектор медіа» сказав генеральний продюсер суспільно-політичного напряму Суспільного мовлення Андрій Сайчук.

«У нашому контенті відчувається брак великого ток-шоу, яке б могло стати майданчиком для дискусій політиків різних партій і поглядів. А також піднімати важливу соціальну проблематику. Це недешевий проект, але Суспільне просто зобов’язане його робити. Роль суспільного мовника напередодні виборів в країні, де інформаційний простір поділений між олігархами, неможливо переоцінити. Але ми свідомі, що без належного фінансування НСТУ, нам не витягнути цей проект», – сказав він.

За його словами, у дебати швидше за все будуть знімати за грантові кошти.

«Ми дуже сподіваємося на грантові кошти, адже власних ресурсів нема», – зазначив пан Сайчук.

Також на Суспільному мають плани запутити дебати, яких в Україні ще не було.

«Коли ми тільки прийшли на Суспільне, не зовсім розуміли, що є головним. Хотілось зробити все і одразу. Понабивали трошки гулі, зрозуміли свої обмеження по часу, та найбільше по бюджету. Тож прийняли рішення, що треба зосередитися на чомусь одному, найбільш важливому для глядачів саме зараз, щоб отримати результат навіть з обмеженим ресурсом. У нас в планах бездоганно відпрацювати під час президентських і парламентських виборів, адже це одне з ключових завдань Суспільного мовника: надавати доступ до якісної інформації без жодних преференцій; це дозволяє людям робити дійсно усвідомлений вибір.  Хочемо показати нові дебати, яких в Україні ще не було. Маємо достатньо детально розписаний формат, є ідеї, хто може бути ведучим», – сказав генпродюсер.

Нагадаємо, член наглядової ради ПАТ «НСТУ» Олексій Панич вважає, що «UA:Перший» має бути каналом суспільно-політичного  та інформаційного мовлення. «А на сьогодні це канал серіалів і філія Discovery, що цікаво дивитися, але це абсолютно не те, що було задумано. Тут у мене є великі претензії до того менеджменту, який був обраний рік назад»,  –  зазначив він.

Зазначимо, ведучий «Теми дня» на «UA: Першому»  Данило Мокрик в інтерв’ю «Детектор медіа» сказав, що передвиборчі дебати вів би із великим задоволенням.

comments powered by Disqus