На «UA: Перший» повертається реаліті-шоу «Країна на смак»

У реаліті-шоу візьмуть участь 5 учасників із різних країн. У кожному випуску один із учасників за 1, 5 години має приготувати вечорю із трьох національних страв, включаючи десерт. Перед тим він вибирає помічника серед своїх конкурентів, якому потрібно буде зробити прапор країни та оформити інтер’єр студії. Всі учасники після пригощення та розваг ставлять бали господарю вечора. Наприкінці п’ятого випуску переможець, чия вечеря згідно з оцінками суперників бала найкращою, отримує приз – подорож у країну, яку вибере сам.

Ведучим «Країни на смак» буде Тімур Мірошниченко, який коментував і був ведучим «Євробачення», а в даний момент веде програму «UA: Фольк» на Суспільному.

Нагадаємо, 8, 9 і 10 березня телеканал «UA: Перший» показував другий сезон шоу «Країна на смак» з ведучим Тімуром Мірошниченком. У шоу взяли участь представники Азербайджану, Ізраїлю, Киргизії, Молдови, Ізраїлю та України.  З України був Андрій Афанасьєв, який називає себе справжнім запорізьким козаком.

П’ять серій першого сезону кулінарного шоу «Країна на смак» вийшли 31 січня 2017 року. Тоді повідомлялося, що Суспільне виробляє «Країну на смак» у партнерстві з Європейським фондом підтримки демократії (European Endowment for Democracy, EED). Ведучим проекту був один із лідерів гурту «Танок на майдані Конґо», український шоумен Олександр «Фоззі» Сидоренко.

У жовтні 2018 року на каналі «UA:Перший» стартував другий сезон літературно-кулінарного шоу «ЕнеЇда» з незмінним ведучим, кулінарним експертом Євгеном Клопотенком, який готує за рецептами з шедеврів літератури і відшуковує старовинні українські рецепти. 

comments powered by Disqus