На «UA: Перший» повертається літературно-кулінарне шоу «ЕнеЇда» з удвічі довшим хронометражем

Про це написала у Фейсбуку генеральна продюсерка просвітницького напрямку Національної суспільної телерадіокомпанії України Тетяна Кисельчук.

За її словами, у новому сезоні літературно-кулінарного шоу «ЕнеЇда» зміниться чотири речі, а саме:

  1. «Тепер ми говоритимемо про світову літературу;
  2. хронометраж проекту збільшено вдвічі, тепер ми будемо йти цілих 52 хвилини;
  3. у нас нова студія; 
  4. до нас в гості ходять не лише літературознавці, але і художники, музиканти, ведучі, арт-менеджери, бібліотекарі, театральні продюсери, словом, культурні діячі».

З попереднього сезону залишиться рубрика «УкрЇж», де Євген Клопотенко готує унікальні регіональні рецепти, які глядачі Суспільних каналів (шоу виходить не лише на «UA: Першому», а й на регіональних каналах) та слухачі «Українського радіо» надсилали на програму.

Також незмінними будуть розмови ведучого з гостями про письменників і страви з художньої літератури.

У новому сезоні рецептів стане ще більше, йдеться на сайті телеканалу«Рубрика #УкрЇж буде ще крутішою. Наші предки готували таке, що французи б подавилися фуа-гра від заздрощів. Як ото рибно-грибний велюте – так би цю страву назвали у Франції. Наші ж бабусі говорили на це просто "рибний суп з грибами". Але то не міняє справи. Це нереально смачно!», – зазначив ведучий.

Виконавча продюсерка просвітницького напрямку Суспільного Катерина Феленюк додала, що перший сезон «ЕнеЇди» отримав чимало схвальних відгуків.

«Зважаючи на відгуки глядачів, це шоу їм до смаку. Коли реальні люди пишуть, що відкривають для себе щось нове, або що такі проекти варто показувати в школах – це для мене і є справжньою оцінкою роботи. Якось під час зйомки на ринку, Євгена упізнала жінка, і підійшла сказати, що показує "ЕнеЇду" своїм студентам! Мені було неймовірно приємно це чути. Я вважаю, що такий проект – саме для суспільного мовлення. І ми плануємо розвивати його, робити масштабнішим»,  розповіла вона.  

Про те, яким було шоу у першому сезоні читайте у статті Інни Должденкової «"Енеїда" без Енея».

Варто зазначити, що кулінарно-літературне шоу «Енеїда» з ведучим Євгеном Клопотенком стартувало на всіх регіональних суспільних телеканалах НСТУ 20 квітня 2018 року, а вже з 29 квітня вийшло в ефір на загальнонаціональному каналі «UA: Перший».  Вийшло 25 серій  та спецвипск у двох частинах, тривалість яких становила 27 хв. 

Фото: сайт  «UA:Перший», Володимир Шевчук, Анастасія Мантач

comments powered by Disqus