На «UA: Перший» після Олімпіади-2018 повертається частина проектів, деякі програми перезапустять у квітні-травні

Більшість проектів повернуться на телеекрани лише після закінчення зимових Паралімпійських ігор-2018, які пройдуть у Південній Кореї з 9 по 18 березня, повідомили сайту «Суспільне ДМ» у прес-службі НСТУ.

«Одразу після Олімпійських ігор в ефір повернуться такі проекти як “Наші гроші”, “Схеми”, “Перша шпальта”, “Перший на селі”. “Тема дня”, #@)₴?$0 з Майклом Щуром, “Складна розмова”. Але більшість проектів повернуться в ефір лише після закінчення зимових Паралімпійських ігор-2018, які пройдуть у Південній Кореї з 9 по 18 березня. У 20-х числах березня в ефір UA: Перший повернуться наступні проекти: “До справи”, “Війна і мир”, “Світло” (до нового сезону програма буде переформатована). “Роздягалка” повернеться в ефір у травні, “Фольк-music” – у квітні. Наприкінці березня – на початку квітня повернуться в ефір “Лайфхак українською”, “Хто в домі хазяїн”, “Розсекречена історія”, “Культурна афіша”, “Як дивитися кіно”», – сказала програмний директор Національної суспільної телерадіокомпанії України Дарія Юровська.

У квітні-травні на телеканалі має стартувати новий сезон. У цей період частина програм буде перезавантажена і вийде під іншою назвою. Наприклад, команда суспільно-політичного напрямку готує новий проект, який стане наступником програми «Надвечір’я долі» і розрахований на нашу старшу аудиторію. Зазначимо, в ефірі телеканалу вийшло 105 випусків «Надвечір’я долі» з ведучим Мар’яном Гаденком.

На квітень-травень у НСТУ готують молодіжну програму, присвячену новому поколінню українців, оновлений проект на основі «Книга UA», мистецько-кулінарну програму та інші проекти, про які більш детально розкажуть упродовж березня.

Додамо, що наприкінці грудня 2017 року в ефір «UA: Першого» востаннє вийшли наступні проекти: «Як дивитися кіно» (22 грудня), «Культурна афіша здорової людини» (27 грудня), «Лайфхак українською» (30 грудня), «Книга UA» (28 грудня), «ЧереЩур» (31 грудня), «Країна на смак» (31 грудня).

На початку року призупинили вихід «Роздягалка» (24 січня) і «Пліч-о-пліч» (31 січня). Нагадаємо, проект «Пліч-о-пліч» робив сторонній продакшн спеціально для Суспільного за підтримки Ради Європи. У першому циклі було чотири програми, зйомки мають продовжитися у 2018 році.

У лютому призупини вихід «Розсекречена історія» (3 лютого), «Діти Z» ( 3 лютого), «Хто в домі хазяїн» (3 лютого), «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» (4 лютого),  «Війна і мир» (4 лютого),  «Фольк-music» (4 лютого), «Наші гроші» (6 лютого), «Перший на селі» (6 лютого), «Світло» (7 лютого), «Схеми» (8 лютого), «Перша шпальта» (8 лютого), «Надвечір’я долі» (8 лютого), «До справи» (12 лютого), «Складна розмова» (13 лютого).

У жовтні 2017 року на телеканалі стартував новий сезон, під якого (пере)запущено 18 проектів

Як писав сайт «Суспільне ДМ», на телеканалі «UA:Перший» готують другий сезон вечірньої програми у форматі Late Night Show, яку замість Майкла Щура вестиме новий ведучий. У зв'язку з цим швидше за все вечірня програма матиме іншу назву.

У понеділок, 26 лютого, о 09:30 телеглядачі «UA: Першого» побачили майже десятихвилинний відеоблог під назвою «Так а шо там Суспільне?», яке команда НСТУ готувала спершу лише для соцмереж. 

comments powered by Disqus