На «UA: Культура» та Одеській філії НСТУ протягом 10 днів виходитимуть щоденники Одеського кінофестивалю

Щодня о 20:30 на телеканалі виходитиме проект під назвою «Українська нова хвиля. UA: Культура», про це повідомляє прес-служба НСТУ.

Одеська філія НСТУ активно долучатиметься до створення проекту, якийу той самий час, що і на «UA: Культура», виходитиме в ефірі ТРК «Одеса».

«Протягом десяти днів команда UA: Культура робитиме прямоефірні інтерв’ю та репортажі з ОМКФ, знайомитиме з ранніми роботами українських режисерів. Для UA: Культура присутність на Одеському фестивалі принципово важлива у рамках прагнення до нашої мети та місії — виходити за межі студій и бути присутніми там, де відбуваються великі культурні події», — розповів виконавчий продюсер «UA: Культура» Лук’ян Галкін.

Як повідомили у НСТУ, місцем старту кожного випуску стане студія, куди для розмови будуть запрошувати учасників та відвідувачів події. Продовжуватимуть ефір щоденники ОМКФ наживо від виконавчого продюсера «UA: Культура» Лук’яна Галкіна. Наприкінці кожного випуску глядачі зможуть переглянути інтерв’ю з молодими українськими режисерами та ранні стрічки Дмитра Сухоліткого-Собчука, Андрія Загданського, Надії Парфан. Нові фільми режисерів беруть участь у конкурсних програмах ОМКФ цього року. 

До студії Одеської філії Суспільного завітають акторка Римма Зюбіна, засновниця Дикого театру Ярослава Кравченко, режисер Сергій Течинський, програмна директорка Одеського кінофестивалю Юлія Сінькевич та інші.

Сьогодні, 13 липня, на «UA: Культура» вийде спецефір з Одеського кінофестивалю, присвячений незаконно ув’язненому в Росії українському режисеру Олегу Сенцову. О 20:30 до студії завітає Олег Шевчук — актор та режисер одеського «Театру на Чайній». Після спецефіру телеканал транслюватиме стрічку Олега Сенцова «Гамер».

Нагадаємо, 9-й Одеський міжнародний кінофестиваль розпочнеться урочистою церемонією відкриття сьогодні, 13 липня, в Одеському Національному Академічному театрі опери та балету. Ведучими церемонії відкриття та закриття ОМКФ стануть Яніна Соколова й Олег Панюта.

Цього року ОМКФ складається з чотирьох конкурсних та дев’яти позаконкурсних програм. Перелік фільмів, які увійшли до цих програм, та склад цьогорічного журі – читайте тут.

У рамках фестивалю традиційно пройде Літній кіноринок – 16-19 липня. Детальніше – тут.

17-19 липня відбудеться професійна секція Film Industry Office. Програма – тут.

За перебігом і основними новинами цьогорічного ОМКФ стежте на «Детекторі меда» за тегом ОМКФ-2018.

Одеський кінофестиваль відбувається в Одесі з 2010 року. Головний приз — статуетка «Золотий дюк» та винагорода у розмірі 10 тисяч євро — вручать режисерові фільму за результатами глядацького голосування. Цього року в конкурсних програмах беруть участь 20 іноземних та 15 українських стрічок.

Варто зазначити, що команда «UA: Культура» паралельно працює у Львові. З 13 по 22 липня «UA: Культура» та Львівська філія НСТУ«UA: Львів» – щодня о 18:50 наживо транслюватимуть концерти з мистецького проекту LvivMozArt.

Фото: suspilne.media

comments powered by Disqus