На «Центральному каналі» більшу частину мовлення переведуть на зовнішнє виробництво – Вінтонів

Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за суспільно-політичний напрям, Роман Вінтонів сказав, що все мовлення «Центрального каналу», окрім ранкового шоу та новин, в майбутньому буде переведено на зовнішнє виробництво.

Про це він повідомив у UA: HUB 26 вересня під час зустрічі з творчим колективом «Центрального каналу», що вже переїхав до приміщення телецентру на Мельникова, 42. До того він входив до складу Київської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України і мав редакцію на вул. Хрещатик, 26, інформує прес-служба НСТУ.

«Перший рік все виробництво для ефіру буде й надалі триматиметься виключно на вас. Таким чином ви отримаєте чималий досвід, а перехід "Центрального каналу" в статус творчого об’єднання центральної дирекції ПАТ "НСТУ" буде максимально комфортним», – сказав Роман Вінтонів.

Він також розповів, як відбуватиметься створення контенту в майбутньому. «Все мовлення, окрім ранкового шоу та новин, в майбутньому буде переведено на зовнішнє виробництво. Так працюють усі суспільні телекомпанії світу і це хороший спосіб виробляти якісний контент», – зазначив пан Вінтонів.

Окрім Романа Вінтоніва, на зустрічі з колективом ЦК були присутні виконавчий директор Національної суспільної телерадіокомпанії України Олександр Лієв, генеральний продюсер суспільно-політичного мовлення Андрій Сайчук, виконавчі продюсери Яків Любчич і Михайло Смуток, а також менеджерка напряму Марія Фрей.

Михайло Смуток та Марія Фрей висловили готовність допомагати колегам з «Центрального каналу» інтегруватись у роботу центральної дирекції. А виконавчий директор НСТУ Олександр Лієв розповів про адміністративно-господарчі плани Суспільного та облаштування телецентру, повідомляють у НСТУ.

Нагадаємо, 19 вересня 2017 року «Центральний канал» почав мовити з ефірної апаратної №5 з телецентру на вул. Мельникова, 42. Телеканал, який раніше входив до складу Київської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України і мав редакцію на вул. Хрещатик, 26, зайняв 11 поверх телецентру.

Додамо, телеканали Центральний канал і «UA:Культура» стали творчими об’єднаннями в складі центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанії». Починаючи з вересня, всі три канали – «UA:Культура», Центральний канал і «UA: Перший» – працюватимуть в одному телецентрі на вул. Мельникова, 42. 

9 серпня 2017 року Олександр Лієв повідомив колективу «Київська регіональна дирекція» («Центральний канал» і «Голос Києва») про припинення діяльності Київської філії НСТУ.

У липні 2017 року радіостанцію «Голос Києва» перевезли на вул. Хрещатик, 26, де працює редакція «Українського радіо». «Голос Києва» тепер входить до складу «Українського радіо».

Фото з сайту «UA: Перший»

comments powered by Disqus