На Суспільному мовнику планують створити власний департамент журналістських розслідувань

Про це в інтерв'ю сайту «Суспільне мовлення» сказав голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія.

Нагадаємо, на «UA:Перший» виходить три програми журналістських розслідувань: «Схеми» («Радіо Свобода»), «Слідство Інфо» («Громадське телебачення»), «Наші гроші з Денисом Бігусом» (ГО «ТОМ 14»).

«У нас великі плани щодо розслідувальних проектів. Скажу прямо, нам не подобається, як робляться розслідування в Україні, у нас є претензії. Не дуже бачу бажання з того боку реагувати на наші зауваження. Вони, звісно, не сприймають це як цензуру, й це не означає, що ми приберемо будь-яке з тих трьох проектів, що в нас виходять. Ми просто починаємо вирощувати своїх розслідувачів», – сказав Зураб Аласанія.

За його словами, буде створено невеличкий департамент в межах суспільно-політичного мовлення. «Там просто абсолютно інша концепція. Вона знову не сподобається багатьом, але ми не хочемо розслідування щотижня, це неправильно, воно має робитися хоча би одне на місяць. Це означає, що воно має бути глибинне, й це не обов’язково тільки перші особи держави, вони такі ж, як і ми всі», – додав голова правління ПАТ «НСТУ».

Фото - utexas.edu

comments powered by Disqus