На можливі зауваження від ЄМС щодо «Євробачення-2017» у банку Женеви є 15 млн євро страхових – Проскурня

Про це сказав креативний директор «Євробачення-2017», театральний режисер та продюсер Сергій Проскурня, передає «1+1».

«Вчора все керівництво ЄМС, керівництво Євробачення були на сцені, на Хрещатику. І після цього ми спілкувалися. Вони щасливі. Якщо вони нас будуть штрафувати, тому що в Женевському банку лежить 15 мільйонів євро страхових, які виділив уряд України про всяк випадок. Вони це тримають там для того, щоб, можливо, нам зробити якісь зауваження. Поки що зауважень немає, тому що креативний супервайзер Євробачення-2017, яка є моїм шефом, сказала: "Все перфектно, хоча й в останню хвилину», – сказав Сергій Проскурня, прокоментувавши можливі санкції Європейської мовної спілки щодо України, про які говорив голова оргкомітету конкурсу "Євробачення" Франк-Дітер Фрайлінг.

Нагадаємо, голова оргкомітету «Євробачення» Франк-Дітер Фрайлінг допускає введення санкцій проти Росії і України за порушення статуту конкурсу. Це може бути штраф або заборона участі країн у конкурсі до трьох років.

На «Євробачення-2017» до Києва мають приїхати 42 делегації. Росія не візьме участь у конкурсі і відмовилася транслювати «Євробачення-2017».

«Первый канал» Росії останнім зі всіх країн вибрав свою учасницю і делегував Юлію Самойлову, яка з дитинства має першу групу інвалідності і пересувається на інвалідному візку, на «Євробачення-2017» у Київ. У 2015 році вона виступала в окупованому Криму, порушивши Закон України.

СБУ заборонила Юлії Самойловій в'їзд на територію України терміном на три роки. 

Півфінали 62-го пісенного конкурсу «Євробачення»  відбудуться у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. 

comments powered by Disqus