На «Євробачення-2017» подали заявки 12 тисяч волонтерів

Про це повідомив івент-менеджер проекту «Євробачення-2017» Кирил Воронін у програмі «Що там з Євробаченням?».

«Ми плануємо залучати майже тисяч волонтерів для роботи на різних локаціях», – сказав він.

За словами Кирила Вороніна, всі заявки обробили і проаналізували. Співбесіди з волонтерами розпочалися з першого березня. Триватимуть до кінця місяця.

Зазначимо, з 21 лютого 2017 року телеканал «UA: Перший» запустив програму «Що там з Євробаченням?». По буднях о 18.50 її ведуть Тімур Мірошниченко, Арсен Цимбалюк, Олександр Барабошко та Аня Гресь та інші. Ведучі проекту відповідають на всі запитання, пов’язанні з «Євробаченням-2017». Телеблог також можна переглянути у Facebook. До кінця березня програма буде виходити у такому ж форматі, у квітні її розширять.

Відбір волонтерів для роботи під час міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017» триває з 19 грудня 2016 року.  Раніше планували відібрати 750 волонтерів, які працюватимуть із артистами, пресою, іноземними делегаціями та гостями міжнародного пісенного конкурсу, а також братиму участь у телевізійному виробництві Єврошоу, працюватимуть на бекстейджі й фан-зонах.

Нагадаємо, 62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. Україна стала господинею  «Євробачення» завдяки перемозі Джамали на «Євробаченні-2016» у столиці Швеції, Стокгольмі.

Квитки на «Євробачення» можна придбати на сайті www.concert.ua, який є єдиним офіційним квитковим оператором «Євробачення-2017». Квитки продають на 9 шоу. Всього у продаж надійшло 70 тисяч квитків. 

comments powered by Disqus