На безпеку під час «Євробачення-2017» МВС потребує додаткові 45 мільйонів гривень

Про це під колегії МВС України за участю прем'єр-міністра Володимира Гройсмана у вівторок в Києві сказав державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Олексій Тахтай, передає «Інтерфакс Україна».

«Критичним є стан фінансування реалізації заходів публічної безпеки та правопорядку під час проведення конкурсу "Євробачення " в травні цього року в Києві. Проведення цього заходу вимагає чітких і скоординованих дій всієї правоохоронної системи. Реалізація заходів громадської безпеки під час подій світового масштабу вимагає залучення додаткових ресурсів , а саме 45 млн грн тільки на найнеобхідніше: відрядження, харчування, паливні матеріали», –  сказав Олексій Тахтай.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив на необхідності забезпечення безпеки.

Нагадаємо, раніше голова Національної поліції Сергій Князев, що Нацполіція готова забезпечити правопорядок під час «Євробачення» в Україні. Окрім того, під час «Євробачення-2017» щоденно буде працювати понад 120 осіб особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та 17 одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. 

Півфінали 62-го пісенного конкурсу «Євробачення»  відбудуться 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення» – 13 травня. Головні шоу конкурсу проходитимуть у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра.

Право приймати захід здобула для України співачка Джамала, яка торік перемогла в Стокгольмі (Швеція) з піснею «1944».

Цьогоріч Україну представлятиме гурт O.Torvald з піснею Time.

comments powered by Disqus