Мовники семи країн обрали представників для участі в «Євробаченні-2017» (фото)

Про це повідомляє прес-служба «UA:Першого».

«Усі активно готуються до участі в Євробаченні наступного року. І про це свідчить те, що мовники семи країн – Австрії, Азербайджану, Бельгії, Брендан МаррейКіпру, Македонії і Нідерландів – вже обрали своїх представників. А ще у 16-ти країнах запущений процес відбору виконавців. Ми ж зі свого боку, як організатори, теж активно готуємося, щоб прийняти гостей з-за кордону в Києві і провести шоу світового рівня»,– розповіла виконавча продюсерка Євробачення-2017 Вікторія Романова.

Так, Австрію представлятиме 24-річний Натан Трент, якого австрійська телекомпанія ORF обрала внутрішнім відбором. Конкурсна пісня, написана ним особисто, буде презентована в лютому.

Азербайджанська телекомпанія ITV визначила, що від Азербайджану в Київ поїде 27-річна поп-співачка Dihaj (Діана Гаджиєва), яка у 2014 році записала свою першу пісню I Break Again.

Бельгія відправить на «Євробачення» 16-річну Еллі Дельво, яку більше знають як співачку Бланш. Її пісня буде представлена пізніше.

Ірландію представить 20-річний Брендан Маррей. Конкурсну пісню відбере журі, призначене телеканалом RTE. Брендан презентує її в одному з випусків The Late Late Show на початку 2017 року.

Від Кіпру в Київ приїде кіпрський співак вірменського походження 27-річний Овіг (Hovig) Демірчян. Пісню для конкурсу оберуть пізніше.

Представниця Македонії – 23-річна Яна Бурчевська.

Нідерланди представить голландська група O'G3NE, до складу якої входять сестри Ліза, Емі і Шеллі Том, двоє останніх є двійнятами.Вони представляли Нідерланди на дитячому «Євробаченні» 2007 з піснею Adem in, adem uit («Вдих, видих»).

Нагадаємо, на «Євробачення», яке проходитиме в Києві у травні 2017 року, готуються приїхати конкурсанти із 43 країн. Це максимальна кількість учасників міжнародного пісенного конкурсу, яка за всю його історію повторювалася лише двічі – у 2008 та 2011 роках. Весь список країн-учасниць оприлюднено на офіційному сайті Євробачення.

У багатьох країнах стартували й активно проводяться національні відбори. Оголошені дати фіналів нацвідборів у Грузії, Вірменії, Білорусі, Естонії, Фінляндії, Німеччині, Іспанії, Великій Британії, Швейцарії, Швеції, Португалії, Словенії, Латвії, Литві та Угорщині. В Україні зараз триває перший етап національного відбору – збір заявок на участь від виконавців, – після якого за результатами прослуховування будуть обрані півфіналісти.

Зазначимо, що головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр на лівому березі. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

comments powered by Disqus