Молода команда Суспільного хоче зробити «телебачення здорової людини»

Про це він сказав в інтерв’ю, опублікованому на сайті «UA: Перший».

«Часто, коли я вмикаю якийсь телеканал, то бачу там багато речей, за які реально соромно, а від деяких форми подачі інформації, якщо чесно, нудить. Ми ж хочемо зробити якісний контент, тому намагаємось відходити від усталених телевізійних стандартів, які нам здаються неактуальними – постановок, награності, штучних текстів тощо. Навіть, якщо поки що деякі наші програми не скидаються на принципово нові, ми робимо все можливе, щоб в рамках обмеженого бюджету оновити хоча б ідейну та ідеологічну складові», –  зазначив Лук’ян Галкін.

Лук’ян Галкін вважає, що відсутність досвіду на телебаченні не завада для того, щоб впроваджувати нові проекти на Суспільному чи оновлювати старі програми. Він процитував члена правління, відповідального за просвітницький напрямок, Юрія Макарова, що в молодої команди на Суспільному ще «око незамулене».

Лук’ян Галкін працює у команді генерального продюсера Тетяни Кисельчук. Останні два місяці вони розробляли ряд нових програм. Виконавчий продюсер сказав, що було це була дуже напружена робота: «Іноді здавалося, що все: небо падає на землю і 21-й поверх "олівця" летить тобі на голову, але якимось чином постійно вдається знайти вихід».

4 жовтня вийшов перший випуск їхнього нового проекту «Культурна афіша здорової людини», який вела учасниця АТО, молода акторка і співачка Настя Шевченко.

Починаючи від сьогодні, щоп’ятниці о 22:45 Лук’ян Галкін вестиме програму «Як дивитися кіно». «У кожному випуску – розмова з українськими кінематографістами, зокрема, із продюсерками фільму Віталія Манського "Рідні" Юлією Сінькевич, генеральною продюсеркою Одеського міжнародного кінофестивалю, та Анною Паленчук, продюсеркою 435 FILMS; режисеркою і сценаристкою Марисею Нікітюк, переможицею ScripTeast Award, котру вручають під час Каннського фестивалю; генеральним директором Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" Андрієм Халпахчі; автором однієї з найяскравіших робіт нової хвилі української документалістики "Жива ватра" Остапом Костюком та багатьма іншими», – повідомляють на телеканалі.

Одразу після закінчення програми «Як дивитися кіно», щоп’ятниці о 23:20, «UA: Перший» показуватиме найкращі фільми новітнього українського кінематографу.

У суботу, 7 жовтня, стартують одразу три програми, які зняла команда просвітницького напрямку.

О 10:30 в ефірі – пізнавально-розважальний тележурнал для дітей та підлітків «Покоління Z». Ведучі-підлітки розповідатимуть про своїх однолітків, яким вже вдалося досягти успіхів у різноманітних сферах життя, знайомитимуть глядачів із перспективними професіями, захопливими видами спорту, а також запропонують батькам помінятися місцями із їхніми дітьми, аби досягти порозуміння між поколіннями.

Щосуботи об 11:50 виходитиме розважально-пізнавальне шоу «Хто в домі хазяїн?», яке розповість про життя тварин та домашніх улюбленців.

По суботах о 12:20 – новий проект «Лайфхак українською» тривалістю шість хвилин. Це телевізійний підручник української мови, зрозумілий і легкий для кожного. Ведучий Дмитро Хоркін у доступній формі подаватиме правила і норми живої української мови, які будуть проілюстровані короткими скетчами двох акторів. «Весь просвітницький напрям, починаючи з ідеолога програми Юрія Макарова, долучився до її створення», – сказав Лук’ян Галкін.

Нагадаємо, Лук’ян Галкін – кінознавець, викладач КНУТіК ім. Карпенка-Карого та критик,  працював головним редактором українськомовного й некомерційного інтернет-видання про кіно Moviegram. 

comments powered by Disqus