«Лтава» презентувала документальну стрічку «Благодать під соснами»

Для телерадіокомпанії «Лтава» просвітницький напрям є одним із провідних в діяльності, повідомляє телеканал «Лтава».

Основою змісту стрічки є духовна складова. Головний «персонаж» фільму  – дерев’яна Свято-Троїцька церква, збудована 1865-го року у Вельбівці Гадяцького району. Проект створювали у співпраці із полтавським духовенством.

Творча група у фільмі відповіла на питання: хто брав участь у споруджені цього храму, якою була його доля?

«Наша задача полягала в тому, щоб показати, яке значення в житті полтавців мали церкви і церковне життя, про яке ми досить мало знаємо», - зазначила Людмила Нестуля.

Робота над фільмом «Благодать під соснами»  тривала кілька років. Створювали його за участю фахівців-архітекторів, краєзнавців, а також мешканців села Вельбівка, які пояснюють, чим дорогий для них цей скромний острівець батьківської віри.

Наталія Іванченко, заступник виконавчого директора Полтавської  філії НТКУ «Лтава», називає фільм енциклопедичною відео-роботою, де матеріали  подані в історичному контексті на тлі суспільно-політичних подій, на тлі духовного життя. Це той випадок, коли минуле допомагає зрозуміти сьогодення, відчути духовну родинність багатьох поколінь українців.

Нагадаємо, гендиректор полтавського телеканалу «Лтава» Євген Лопушинський 1 серпня вийшов на роботу після лікарняного і тарифної відпустки і був звільнений за згодою сторін.

Виконуючим обов'язки директора філії НТКУ «Полтавська регіональна дирекція телеканалу «Лтава» став Анатолій Мішин, який працював на посаді заступника директора і очолював телекомпанію під час хвороби і відпустки Лопушинського.

comments powered by Disqus