Логотип і слоган «Євробачення-2018» у Португалії буде на морську тематику

Організатори пісенного конкурсу «Євробачення-2018» вважають, що логотип і слоган повинні нагадувати про особливий «морський» статус Португалії, яка знаходиться на березі Атлантичного океану, йдеться в повідомленні на офіційному сайті конкурсу.

У Лісабоні під час прес-конференції представники суспільного мовника Португалії RTP, який є організатором «Євробачення-2018», повідомили, що «Португалія завжди з'єднувала Європу з рештою світу через океан, і 500 років тому Лісабон був центром багатьох із найважливіших морських шляхів у світі».

«Сьогодні Лісабон використовує зв'язок океану як натхнення з гаслом All Aboard, закликаючи міжнародне співтовариство зібратися на цьогорічному змаганні», – повідомили у Португалії.

Команда розробників RTP представила не єдине зображення логотипу. Поряд із основним – мушлею – вони презентували ще 12 зображень на морську тематику.

Завдяки цим різноманітним логотипам креативна концепція відображає такі ключові теми, як різноманітність, повага та толерантність, вважає креативний менеджер RTP Гонсало Мадейл.

Організатори пісенного конкурсу «Євробачення-2018» передбачають, що 42 країни вийдуть на сцену в Лісабоні. Росія повертається до конкурсу через рік після відсутності.

У пісенному змаганні візьмуть участь: Австралія, Австрія, Азербайджан, Албанія, Вірменія, Білорусія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Грузія, Данія, Ізраїль, Ісландія Іспанія, Ірландія, Італія, Кіпр, Латвія , Литва, Мальта, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словенія, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія Швеція, Естонія.

Півфінали в Лісабоні пройдуть 8 і 10 травня, а фінал - 12 травня 2018 року.

Нагадаємо, на 62-му міжнародному пісенному конкурсі «Євробаченні-2017» у Києві переміг представник Португалії 27-річний Сальвадор Собрал з піснею Amar Pelos Dois («Любов за двох») португальською мовою, яку написала його сестра – Луїза Собрал. Португалія вперше за 53 роки, відколи країна бере участь у конкурсі, прийматиме «Євробачення». 

Додамо, суспільний мовник Португалії RTP (Rádio e Televisão de Portugal) оголосив, що господарем «Євробачення-2018» стане Лісабон.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», 30 січня 2017 року НСТУ презентувала слоган «Євробачення-2017» – Celebrate Diversity, що означає «Шануймо розмаїття». В основі логотипу – традиційне українське намисто. 

comments powered by Disqus