«Кременчуцьке Громадське ТБ» запускає програму «Я Європа»

Проект «Я Європа» присвячений європейській інтеграції України. Всього влітку планується вихід 12 телепрограм для журналістів, студентів, вчителів, юристів, менеджерів, власників бізнесу, лікарів, митців та художників, дипломатів, водіїв та державних службовців.

Потрапити до прямого ефіру також зможуть глядачі, долучившись до скайпу EU4UKR або використовуючи хештег #eu4ukr в соціальних мережах. По завершенні випуску на всіх активних глядачів чекає скайп-конференція разом із ведучими Миколою Фельдманом («Кременчуцьке Громадське ТБ») та Кирилом Животовським («Європейський вибір»).

Тема прем’єрного ефіру, що відбудеться цього тижня, буде присвячена журналістиці. Гостем студії стане креативний продюсер та ведучий телепрограми «Абзац» на Новому каналі Михайло Шаманов, який розповість про вплив телебачення на реальне життя. Також експерти «Інтерньюз-Україна» розкажуть про професійні стандарти, яким мають слідувати українські ЗМІ, висвітлюючи європейську тематику. Редакція комунального ЗМІ «Вісник Кременчука» вестиме мову про зміни, на які очікує кожне комунальне видання найближчим часом.

Програма транслюватиметься з 13:00 до 15:00 кожного четверга на сайтах партнерів та на офіційному YouTube-каналі «Кременчуцького Громадського ТБ». Після ефіру програми будуть доступні для перегляду в архіві проекту на сайті «Європейського вибору» та YouTube-каналі Кременчуцького Громадського ТБ.

Нагадаємо, нещодавно КГТБ, яке запустилося в березні 2014, підписало угоду про співпрацю з київським hromadske.tv.
 

Джерело: NOVAГромада

comments powered by Disqus